„CryoPro“ skysto azoto prietaisas kriochirurginėms procedūroms

Kriochirurginė įranga karpų šalinimui ir kitoms procedūroms.

MINI skysto azoto prietaisas su purškimo rinkiniu ir firminiu maišeliu.

Prekės kodas: CryoPro
580.00€   610.00€
Paskubėk! Liko tik 1 prekė!
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Krioterapija (gydymas ypač žema temperatūra) yra alternatyvaus gydymo būdas daugeliui odos pažeidimų, ypatingai karpoms.

-196C laipsnių skystas azotas užtikrina geresnį efektyvumą, palyginti su kitais aušinimo skysčiais. Be to, tik LN2 (antros klasės skystas azotas) siūlo tiek purškiamą, tiek kontaktinį šaldymą. Tai yra saugus ir aplinką tausojantis gydymo būdas, suteikiantis tik nedidelį skausmą dėl trumpos procedūros trukmės.

Kiti šaldantys skysčiai, kaip azoto oksidas, anglies dioksidas ir dimetileteris / propanas, gali būti naudojami tik kontaktinio užšaldymo atveju ir nepasiekia žemesnės nei min. -90C laipsnių temperatūros. Todėl skystas azotas yra plačiausiai naudojamas šaldymo skystis šiuolaikinėje kriochirurgijoje.

„CryoPro“ kriochirurginis prietaisas:

  • MINI (0,35 l, 12-14 val. statinis laikymo laikas)
  • Purškiamųjų aplikatorių rinkinys, skirtas dažniausiai pasitaikantiems odos pažeidimams, pvz., karpoms, smulkiems navikams ir pan.
  • Aplikatorių rinkinį sudaro purškimo antgaliai su keturiomis angomis: A (1,00 mm) suteikia didelį purškimą dideliems pažeidimams ir paviršiniam nuvalymui. B ir C (0,75, 0,55 mm) su vidutiniu purškimu bendram naudojimui ir D (0,45 mm) su smulkiu purškimu mažesniems pažeidimams.
  • Galima papildomai užsisakyti ir kontaktinius aplikatorius.

Pasirinkite purškimo antgalį pagal odos pažeidimus, kuriuos reikia gydyti. Geriausiai užšaldymas pasiekiamas, kai purškimo anga yra arti pažeidimo (atstumas nuo 5 iki 10 mm). 

„CryoPro“ procedūrų prietaisai ir priedai, dėl aukštos kokybės medžiagų ir kruopščios kokybės kontrolės visuose gamybos etapuose, užtikrina patikimą ir be rūpesčių veikimą net ir po didelio užšaldimo.

Įrenginiai gaminami ISO 13485 sertifikuotose gamybos patalpose ir tiekiami su IIa klasės EB sertifikatu pagal įgaliotą įstaigą 0543 ir FDA 510 (k) II klasėje.


Tiekėjas:

CORTEX TECHNOLOGY yra pirmaujanti Europos LN2 kriokirurgijos įrangos tiekėja.

Tiekėjo produkto video pristatymą galite pasižiūrėti čia.


MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą:

X

Pasiteiraukite dėl šios prekės!