Botokso efektas plaukams be ilgų procedūrų – greitai ir efektyviai!

Botokso efektas plaukams be ilgų procedūrų – greitai ir efektyviai!

Dėl įvairių veiksnių plaukai per tam tikrą laiką praranda naudingąsias medžiagas. Jie tampa šiurkštūs, nepaklusnūs, pradeda pūstis, sausėti ir šiauštis.

Plaukų botoksas šiuo metu yra itin populiari procedūra, skirta plaukų būklei pagerinti. Kaip botoksas veidui atpalaiduoja raumenis ir lygina odą, taip ir plaukų botoksas yra giliai kondicionuojanti procedūra, kurios metu užpildomi plonų ir lūžinėjančių plaukų sluoksniai, kad padėtų jiems tapti stipriems ir lygiems. 

Botokso plaukams savybės:

  • sumažėja plaukų pūtimasis;
  • plaukai mažiau banguojasi;
  • atkuriamas natūralus plaukų drėgmės balansas;
  • plaukai tampa lengviau suvaldomi;
  • atkuriamas prarastas plaukų blizgesys, minkštumas ir elastingumas;
  • tinka ilgiems plaukams, nes neapsunkinamos plaukų šaknys.


Ne paslaptis, kad profesionalios plaukų botokso procedūros reikalauja daug laiko, išlaidų ir žinių. Siūlome išeitį, norinčioms greitai atgaivinti ir palepinti plaukus namuose! Naujos kartos FINAL TOUCH purškiamas ir nenuplaunamas plaukų kondicionierius su botokso efektu padės lengviau pasiekti norimų rezultatų – poveikis itin greitas ir efektyvus. Plaukai akimirksniu atgaivinami, jie tampa žvilgantys ir lygūs. 

Šio kondicionieriaus nereikia nuplauti, todėl sudėtyje esančios medžiagos pasisavinamos veiksmingiau. Purškiamąjį kondicionierių galima naudoti ir ant sausų plaukų, tada, kai norisi šiek tiek padrėkinti ir pamaitinti plaukus ar jų galiukus. Dėl lengvesnės tekstūros ši priemonė neapsunkina plaukų (turi liftingo, pakėlimo efektą), mažiau priglunda prie galvos odos, todėl plaukai mažiau riebaluojasi.

Jei jūsų plaukai yra išsausėję, ploni ar besiveliantys, o galiukai kenčia nuo lūžinėjimo, turite natūraliai garbanotus plaukus, kuriuos norite ištiesinti, dažnai dažote plaukus, FINAL TOUCH botokso efekto nenuplaunamas kondicionierius gali puikiai pagelbėti Jūsų plaukams – džiaugsitės sveikais, žvilgančiais ir paklusniais plaukais! Jį rasite ČIA.