Darbas su limfodrenažiniu aparatu: kaip išsirinkti tinkamai?

Darbas su limfodrenažiniu aparatu: kaip išsirinkti tinkamai?

Limfodrenažinis aparatas gali padėti išspręsti daugelį sveikatos ir grožio problemų: jis šalina šlakus, toksinus, gerina ląstelių medžiagų apykaitą, sumažina riebalų sankaupas, veikia kaip puiki celiulito prevencija. Nieko nuostabaus, jog šiuo aparatu atliekamos procedūros itin populiarios ir mėgstamos – jos ne tik efektyvios, bet ir labai malonios. Tačiau neretai nutinka, kad limfodrenažinį aparatą įsigiję profesionalai supranta, jog jis visiškai nepritaikytas salono veiklai ir darbui su klientais. Kaip išvengti tokios klaidos?

Limfodrenažiniai (kartais dar vadinami presoterapijos) aparatai gali būti skirti profesionaliam darbui arba naudojimui namuose. Siekiant įsigyti ilgaamžį, kokybišką ir darbui pritaikytą aparatą, vertėtų atkreipti dėmesį į šias savybes:

 - Aparato manžetai turėtų būti užsegami lipdukais – tuomet jie tiks tiek S, tiek XL dydžio klientui;

- Pėdų ir kojų manžetai turėtų būti atskiri; 

- Profesionalaus naudojimo aparatas turėtų turėti ne tik pėdų ir kojų, bet ir pilvo bei rankų manžetus. Būtina atkreipti dėmesį į tai, ar jie veikia visi kartu, kadangi vis dar pasitaiko seno modelio aparatų, kurie klientui vienu metu leidžia atlikti tik rankoms, arba tik kojoms skirtas programas;

- Kiekvienos kameros stiprumas turėtų būti reguliuojamas, taip pritaikant slėgį kiekvienam klientui individualiai. Įsivaizduokite, jog Jūsų klientas – po pilvo srities operacijos. Tokiu atveju pilvo sričiai reikės silpnesnio slėgio, o kitose vietose – stipresnio. 


Limfodrenažinius bei kitus kūno procedūroms skirtus aparatus galite peržiūrėti čia.

Susidomėjus, konsultuojame visais klausimais:  + 370 615 90 502, info@proco.lt