Inovatyvi 3 peptidų komplekso formulė – galinga jėga veido kosmetikoje

Inovatyvi 3 peptidų komplekso formulė – galinga jėga veido kosmetikoje

Odos senėjimas – neišvengiamas procesas, su kuriuo tenka susidurti kiekvienam. Atliekami įvairūs tyrimai, mėginant sukurti efektyvias priemones, kurios padėtų gerinti odos būklę, lėtinti senėjimo procesus ir mažinti uždegimų sukeltus odos paraudimus.

Siūlome susipažinti su trimis išskirtiniais peptidų kompleksais, kurie be injekcinių procedūrų suteikia mezoterapinį efektą. Pasiekiamas toks pat rezultatas kaip po estetinėse procedūrose naudojamo kolageno injekcijų – oda tampa lygesnė, stangresnė ir elastingesnė.


NEODERMYL®

Kosmetikos srityje 2013 m. apdovanojimus laimėjęs išskirtinis patentuotas NEODERMYL® veikliųjų medžiagų derinys – tai grynas bioenergijos šaltinis, gebantis prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius ir skatinantis kolageno bei elastino sintezę. Oda tampa elastingesnė, stangresnė ir atjaunėjusi.

Neodermyl® poveikis:

  • Efektyviai lygina raukšleles.
  • Natūralus kolageno ir elastino užpildas be adatų ir injekcinių procedūrų.
  • Atgaivina senėjančius fibroblastus (jungiamojo audinio ląsteles).


TELANGYN™

Milijonai žmonių kenčia nuo odos paraudimo, susijusio su uždegiminėmis reakcijomis, kurios gali sukelti diskomfortą ir nemalonius pojūčius.

Telangyn™ – tai novatoriškas 4 peptidų kompleksas, specialiai sukurtas siekiant mažinti veido paraudimus, išsiplėtusius kapiliarus ir pigmentines dėmes, kurias sukelia uždegiminės reakcijos. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė, mažėja odos raudonis.

Telangyn™ poveikis:

  • Kovoja su odos paraudimais.
  • Mažina hiperpigmentacijos požymius.
  • Stiprina išsiplėtusių odos kapiliarų sieneles.


RUBIXYL®

Oda kasdien susiduria su dideliu oksidaciniu stresu, kurį sukelia saulės, temperatūros pokyčių, taršos ar kosmetikos likučių neigiamas poveikis. Tinkamai neprižiūrint odos, ląstelių procesai sparčiai lėtėja, jų gebėjimas susidoroti su neigiamais veiksniais silpsta. 

Rubixyl® – tai 6 biomimetinių peptidų kompleksas, įkvėptas gamtos, padeda kovoti su senėjimo požymiais ir mažinti smulkias raukšleles. Oda tampa lygesnė ir yra intensyviau drėkinama. Pasižymi regeneruojančiu ir atgaivinančiu odą poveikiu. 

Rubixyl® poveikis:

  • Kontroliuoja odos ląstelių veiklą, kurios atsakingos už odos senėjimą. 
  • Lygina ir užpildo negilias išraiškos raukšles (turi liftingo efektą).
  • Normalizuoja pagrindinių odos baltymų veiklą.


Sujungus šias tris medžiagas, gaunamas ypač veiksmingas derinys, gebantis atjauninti ir atgaivinti veido odą be jokių injekcinių procedūrų.

Išmėginkite veido priežiūros priemones su 3 peptidų kompleksu jau dabar! Jas rasite čia.