Naujiena grožio pasaulyje - LED kaukės terapija

Naujiena grožio pasaulyje - LED kaukės terapija

Švari, švelni, elastinga, be raukšlių ir spuogų oda – šiandien kiekvienos moters realybė. Tai patvirtina tokios grožio etalonais vadinamos moterys kaip Jessica Alba, Kate Hudson ir Kourtney Kardashian. Jos dalinasi nuotraukomis socialiniuose tinkluose ir teigiamu LED šviesos terapijos efektu.

Kaip tai veikia?

Reguliarus veido stimuliavimas LED šviesos terapijos veido kauke ne tik padeda užkirsti kelią melanino pigmento formavimuisi, pagerina veido odos kraujotaką, bet ir stimuliuoja kolageno elastino sintezę, lygina mimikos raukšleles. Oda tampa elastingesnė ir skaistesnė. 

LED šviesos terapijos veido kaukė išskiria septynių skirtingų spalvų šviesos bangas, kurių kiekviena sprendžia vis kitas odos problemas. Jūs gulite ir mėgaujatės, o kaukė atlieka savo darbą.

Raudona– stipriausiai veikianti spalva, kuri gerina kraujo cirkuliaciją ir stimuliuoja odos ląsteles. Oda tampa elastingesnė, sumažėja raukšlelės.

Mėlyna idealiai tinka aknės išvargintai, jautriai odai, naikina aknės bakterijas ir kontroliuoja sebumo išsiskyrimą.

Žalia– veido odos senėjimą stabdanti spalva. Pagerina ląstelių funkcijas, deguonies įsisavinimą ir suaktyvina odos mikrocirkuliaciją. 

Violetinė - atpalaiduoja, pagerina kraujo cirkuliaciją ir suaktyvina veido odos audinių regeneraciją.

Žydra padeda kovoti su spuogais, uždegimais ir odos nusilpimu, užtikrina sebumo kontrolę. 

Geltona pagerina odos mikrocirkuliaciją, palaipsniui sumažėja  pigmentinės dėmės.

Balta veikia atpalaiduojančiai. Skatina natūralų odos atsinaujinimą, lėtina odos senėjimo procesą. Oda tampa jaunatviškesnė ir sveikesnė.

Beveik  prieš 40 metų NASA mokslininkų atrastas šviesos spindulių efektas odai, šiandien prieinamas kiekvienai.Jei Jus vargina raukšlės, aknė, papilkėjusi, išsausėjusi ar kitaip pažeista veido oda - išbandykite LED šviesos terapijos veido kaukę.