Limfodrenažas – Nr. 1 tinstančioms kojoms, rankoms ir limfotakos gerinimui

Limfodrenažas – Nr. 1 tinstančioms kojoms, rankoms ir limfotakos gerinimui

Limfodrenažinis masažas (presoterapija) – tai itin populiari atpalaiduojanti ir visiškai neskausminga procedūra, atliekama naudojant liemenį, rankas ir kojas apgaubiančius manžetus (specialius batus ir rankoves), kuriais ritmiškai sklinda suspausto oro bangos. 

Limfinė sistema ne tik maitina ir apsaugo organizmą, bet ir jį išvalo, todėl ypač svarbu palaikyti tinkamą limfotakos veiklą. Sulėtėjusi limfotaka gali sukelti daug nemalonių simptomų: tinsta kojos, jaučiamas pernelyg greitas jų nuovargis, sutrinka medžiagų apykaita, suglemba oda. Būtent limfodrenažo sukuriamas kintamas slėgis gali padėti išspręsti daugelį sveikatos ir grožio problemų bei suaktyvinti veninę ir limfos cirkuliaciją.

Limfodrenažo tikslas – „išjudinti“ užsistovėjusią limfą, išvalyti limfinius takus ir pašalinti toksinus iš organizmo. Ši procedūra ypač naudinga esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtusiems kapiliarams, kenčiant dėl antsvorio, celiulito arba kai oda pradeda glebti. Taigi, aktyvindama limfos veiklą, procedūra padeda pašalinti audiniuose esančio vandens perteklių, skatinti kraujo grįžimą į širdies raumenį. Limfodrenažas greitina riebalų pertekliaus pasišalinimą per limftakius į raumenis, kur deginami riebalai. 

Limfodrenažinio masažo nauda:

      • Gerinamas limfos ir kraujo tekėjimas;

      • Skatinamas skysčių ir toksinų pasišalinimas iš organizmo;

      • Sumažinamas paburkimas ir patinimas;

      • Veiksmingai pašalinami nereikalingi kilogramai;

      • Skatinami natūralūs kūno procesai;

  • Malšinami skausmai, palaikoma kova su streso ir nuovargio padariniais;

      • Oda „išvaduojama“ nuo celiulito;

      • Mažinama įtampa, atsipalaiduojama.

Jau po pirmos procedūros, trunkančios 30–40 min., juntamas kūno lengvumas, pagerėja nuotaika, nyksta papildomi kilogramai ir centimetrai, oda geriau maitinama ir aprūpinama maistinėmis medžiagomis. Norint pasiekti geriausių rezultatų paprastai reikia 15 procedūrų, kurios yra atliekamos kartą per 2–3 dienas, priklausomai nuo individualių poreikių.

Ši veiksminga procedūra ypač rekomenduojama po venų varikozės šalinimo operacijų arba tiesiog sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, norintiems jaustis žvalesniems ir energingesniems.


Limfodrenažinius aparatus galite peržiūrėti čia.

Susidomėjus, konsultuojame visais klausimais: +3706 863 3663, info@proco.lt