Kas yra tikroji biorevitalizacija?

Kas yra tikroji biorevitalizacija?

Metams bėgant sulėtėja visi organizmo procesai, odoje mažėja hialurono, sumažėja fibroblastų (jaunystės ląstelių). Oda praranda stangrumą, elastingumą, sausėja, atsiranda pigmentinės dėmės.

Biorevitalizacijos tikslas - odos kokybės gerinimas ir senėjimo procesų lėtinimas.

Biorevitalizacijos metu į poodinį sluoksnį suleidžiama nestabilizuota hialurono rūgštis, kuriai pradėjus skaidytis, pradeda aktyviai daugintis fibroblastai (jaunystės ląstelės), stimuliuojama elastino ir kolageno gamybą odoje. Organizmas pradeda atsijauninti pats, todėl rezultatas  pradeda ryškėti po truputį ir geriausiai matosi po poros savaičių. Todėl procedūra ir vadinama- natūraliu atsijauninimu- nes didžiausią darbą atlieka Jūsų pačių organizmas, tik reikia parinkti tinkamos koncentracijos preparatą procedūrai.

Biorevitalizacijos terminą pirmą kartą pavartojo 2001m. italų mokslininkai Di Petro A. ir Di Sante G., kurie nustatė, kad fibroblastų dalijimasis prasideda tik esant tokiomis sąlygomis:

o Hialurono rūgštis turi būti nestabilizuota;

o Hialurono rūgšties molekulinė masė turi būti 1 milijonas daltonų;

o Hialurono rūgšties koncentracija turi būti virš 15mg/ml;

o Preparatas turi būti viskoelastinis 

Jei nors viena iš šių sąlygų neatitinka, fibroblastai nesidalina, tai reiškia nepasiekiamas biorevitalizacijos efektas, kurio metu vyksta odos jauninimas ir senėjimo procesų lėtėjimas.