Kas yra tikroji biorevitalizacija?

Kas yra tikroji biorevitalizacija?

Metams bėgant lėtėja visi organizmo procesai, odoje mažėja hialurono ir fibroblastų (jaunystės ląstelių). Oda praranda stangrumą, elastingumą, sausėja, atsiranda pigmentinės dėmės.

Biorevitalizacijos tikslas – odos kokybės gerinimas ir senėjimo procesų lėtinimas.

Biorevitalizacijos metu į poodinį sluoksnį suleidžiama nestabilizuota hialurono rūgštis, kuriai pradėjus skaidytis ima aktyviai daugintis fibroblastai (jaunystės ląstelės), stimuliuojama elastino ir kolageno gamyba odoje. Organizmas pradeda atsijauninti pats, todėl rezultatas ryškėja po truputį ir geriausiai matosi po poros savaičių. Ne veltui procedūra ir vadinama – natūraliu atsijauninimu – nes didžiausią darbą atlieka Jūsų pačių organizmas, tik reikia parinkti tinkamos koncentracijos preparatą procedūrai.

Biorevitalizacijos terminą pirmą kartą 2001 m. pavartojo italų mokslininkai Di Petro A. ir Di Sante G., kurie nustatė, kad fibroblastų dalijimasis prasideda tik esant tokiomis sąlygomis:

o Hialurono rūgštis turi būti nestabilizuota;

o Hialurono rūgšties molekulinė masė turi būti 1 milijonas daltonų;

o Hialurono rūgšties koncentracija turi būti virš 15 mg/ml;

o Preparatas turi būti viskoelastinis 

Jei nors viena iš šių sąlygų neatitinka, fibroblastai nesidalina, tai reiškia, nepasiekiamas biorevitalizacijos efektas, kurio metu vyksta odos jauninimas ir senėjimo procesų lėtėjimas.