Dieninis kremas jautriai veido odai 56V, mėginukas

BeneXere

Naujos kartos profesionali itališka veido ir kūno kosmetika, sukurta natūralių veikliųjų medžiagų pagrindu ir naudojama pažangiausiuose Europos grožio centruose ir salonuose.

Drėkinamasis, apsauginis dieninis kremas jautriai veido odai.

MĖGINUKAS 1VNT.

Prekės kodas: BU103
1.00€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Veikliosios medžiagos: raudonstiebio snapučio ekstraktas, ryžių aliejus, vynmedžio (Vitis vinifera) lapų ekstraktas, beržo lapų ekstraktas.


Drėkinamasis apsauginis kremas jautriai veido odai. Ryžių aliejus gerai žinomas ir plačiai vartojamas JAV, Tailando, Japonijos kosmetikoje, nes turi daug natūralių antioksidantų, vitamino E, kovojančių su laisvaisiais radikalais bei oryzanol (ryžių lukštų ekstrakto), kuris suteikia natūralią apsaugą nuo žalingų saulės spindulių ir atmosferos poveikio. Raudonstiebio snapučio ekstraktas sureguliuoja odos pH balansą, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, antiseptinėmis savybėmis, mažina odos jautrumą. Vynmedžio lapų ekstrakte yra gausu vitamino P, didinančio kapiliarų atsparumą, neleidžiančio atsirasti raudoniui. Beržų lapų ekstraktas turi priešuždegiminių ir astringentinių savybių, ramina jautrią odą.


Apie BeneXere veido priemonių liniją

BeneXere siūlo pilnas profesionalių priemonių kosmetologams linijas, atitinkančias kiekvieno kliento poreikius. Aukštos kokybės produktai naudojami salonuose turi mažesnių talpų atitikmenis, kurias naudodami klientai gali palaikyti kosmetologo pasiektus rezultatus.

BeneXere veido priemonių linijoje naudojamos tik tos veikliosios medžiagos, kurių efektyvumas įrodytas ne tik laboratorinių tyrimų metu, bet ir realiose situacijose. Visos veido priemonės yra malonios, švelnios tekstūros, kuri greitai įsigeria į odą. Kvapai neerzina, o atpalaiduoja, nuramina.


Profesionali veido kosmetika naudojama grožio salonuose. 


Kilmės šalis: Italija.

Ant švariai nuvalytos veido odos užtepkite nedidelį kiekį kremo ir lengvais judesiais švelniai įmasažuokite, kol pilnai susigers.

Dieninis kremas jautriai veido odai:
  • atkuria natūralų odos balansą;
  • ramina sudirgusią odą;
  • mažina raudonį.


Profesionalams rekomenduojamas 55V kremas.


Grožio profesionalams:

  • Jei užsakymo suma didesnė nei 50 €, pristatymas nemokamas.
  • Jei reikalingas lankstinukas apie BeneXere prekes veidui/ kūnui/ kamieninių ląstelių liniją, rašykite užsakymo pastaboje.
  • Kainos profesionalams skiriasi nuo kainų svetainėje neprisijungus.


Jei norite:

  • prisijungti kaip profesionalas, matyti kainas profesionalams;
  • turėti savo vadybininką, kuris padėtų išsirinkti ir informuotų apie naujienas;
  • gauti geriausius pasiūlymus ir naujausią informaciją;
  • pirmieji sužinoti apie Dikson, BeneXere, Malu Wilz, Epiladerm seminarus,

susisiekite: telefonu: +370 655 57895 arba rašykite info@proco.lt

MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: