-15% Nauja

Kalėdinis rinkinys burnos priežiūrai su probiotikais

Gallinée

2016 m. prancūzų mokslininkų įkurta kompanija rūpinasi gerųjų mikrobiomo bakterijų priežiūra. Grožio priemonės sukurtos taikant unikalią patentuotą formulę su probiotikais, prebiotikais ir postbiotikais.

  • Natūralus dovanų rinkinys su gyvosiomis bakterijomis.
  • Puiki dovana Kalėdų proga!
Prekės kodas: KDR39/2
18.00€   21.40€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Rinkinį sudaro:

Itin koncentruota ir švelni dantų pasta švelniai valo dantis ir palaiko natūralią burnos mikrobiomą bei gerąsias bakterijas, kartu sustiprinant jautrius dantis ir dantenas bei sumažinant apnašas. Šviežios mėtų ir verbenos skonio. Tinka ir vaikams nuo 7 metų.

Veikliosios medžiagos: švelnūs poliravimo ingredientai – natūralus ypač smulkių poliravimo molių ir miltelių mišinys, padedantis valyti dantis ir sumažinti apnašų susidarymą. Švelnus valymo pagrindas – puikiai tinka švariam pojūčiui, nepažeidžiant burnos mikrobiomos. Prebiotikai – natūralių ingredientų kokteilis, palaikantis gerąsias bakterijas. Mėtų ir verbenų aliejus – gaivus ir subtilus kvapas.

Bambukinis dantų šepetėlis yra itin švelnus, pagamintas iš bioskaidaus (ekologiškas) bambuko, todėl neteršia gamtos. Dantų šepetėliai dėl minkštų šerelių išvalo net ir sunkiai pasiekiamas burnos ertmes, šalina akmenis. Tinka veganams. Netestuota su gyvūnais.


Apie GALLINÉE kompaniją ir produktus

„Gallinée“ yra odos ir plaukų priežiūros kompanija, kurianti natūralias ir ekologiškas kosmetikos priemones su inovatyviu prebiotikų, probiotikų ir postbiotikų kompleksu, kuris skatina gerųjų bakterijų veiklą ir palaiko natūralią odos mikrobiomo įvairovę.

Visi „Gallinée“ produktai yra sudaryti iš natūralių ingredientų ir pagaminti taip, kad atitiktų optimalų odos ir mikrobiomo pH. Grožio priemonės dermatologiškai patikrintos, todėl tinka net ir jautriausiai odai.


Kilmės šalis: Prancūzija

Dantų pasta: ant dantų šepetėlio išspauskite žirnio dydžio dantų pastos ir švelniai valykite dantis ir dantenas 3 minutes 2 kartus per dieną.

Grožio profesionalams:

  • Jei užsakymo suma didesnė nei 50 €, pristatymas nemokamas.
  • Kainos profesionalams skiriasi nuo kainų svetainėje neprisijungus.

Jei norite:

  • prisijungti kaip profesionalas, matyti kainas profesionalams;
  • turėti savo vadybininką, kuris padėtų išsirinkti ir informuotų apie naujienas;
  • gauti geriausius pasiūlymus ir naujausią informaciją;
  • pirmieji sužinoti apie seminarus,
susisiekite: telefonu: +370 655 57895 arba rašykite info@proco.lt
MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: