• Keratino procedūra KAPILISS

Keratino procedūra KAPILISS

Fauvert

Profesionalios plaukų priežiūros priemonės kirpėjams ir jų klientams, tiesiai iš Provanso. Daugiau nei 40 metų patirtis

KAPILISS keratino procedūra padeda atkurti pažeistų plaukų būklę.

Plaukai tampa sveikesni ir atgauna spindesį.

Prekės kodas: F520-KAPILISS
Tik profesionalams
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


KAPILISS – inovatyvi plaukus atkurianti procedūra su keratinu! 

Giliai įsiskverbia į plaukus, užpildo pažeistas plauko vietas ir padeda atkurti pažeistų plaukų būklę. Plaukai tampa sveikesni ir atgauna spindesį.

 • Rezultatas matomas po pirmojo plovimo. Plaukai tampa švelnūs, nesivelia, padidėja jų apimtis, atsiranda sveikas žvilgesys.
 • Procedūros poveikis išlieka nuo 1 iki 3 mėnesių (priklausomai nuo plaukų būklės), naudojant priemones skirtas naudoti namuose.
 • Šią procedūrą galima atlikti visų tipų plaukams (dažytiems, natūraliems, garbanotiems ar chemiškai tiesintiems).
 • Procedūros rezultatas geriausiai yra matomas ant chemiškai paveiktų plaukų. Rezultatas ant natūralių plaukų bus matomas po antros ar trečios procedūros. 

Procedūrai reikalingos priemonės salone:

Nr. 1 – KAPILISS valomasis šampūnas, 500ml.

Giliai plaukus valantis šampūnas. Išvalo plaukus, pašalina modeliavimo priemonių likučius bei aplinkos nešvarumus nuo plaukų. Atveria plauko žvynelį ir pagerina kitų, keratino procedūrai reikalingų, priemonių pasisavinimą. Maksimalus procedūros poveikis.

Nr. 2 – KAPILISS plaukus atstatanti priemonė su keratinu, 500ml. 

Inovatyvus plaukų priežiūros produktas su keratinu. Giliai įsiskverbia į plauką ir užpildo pažeistas plauko vietas. Plaukai ištiesinami ir atkuriama pažeistų plaukų būklė. 

Efektyviems ir ilgalaikiams rezultatams užtikrinti po procedūros naudojimui namuose rekomenduojamos priemonės:

Nr. 3 – KAPILISS šampūnas su keratinu be natrio chlorido ir sulfatų, 200/500ml.

Namuose rekomenduojamas naudoti specialus šampūnas be druskų ir SLS. Naudojant specialų šampūną neišplaunamas keratinas, todel ilgiau išsilaiko procedūros rezultatai.

Nr. 4 – KAPILISS kaukė su keratinu be natrio chlorido ir sulfatų, 200/1000ml.

Plaukus maitinanti, švelnumo ir žvilgesio jiems suteikianti kaukė su keratinu. 

Pagrindiniai priemonių ingredientai – keratinas ir hidrolizuotas keratinas. Keratinas yra esminė ir didžiausia plauko sudėtinė dalis. Jo netekdamas plaukas praranda gyvybę, žvilgesį, pradeda pūstis, veltis ir šakotis. Taigi priemonių sudėtyje esantis keratinas bei hidrolizuotas keratinas(maža dalis keratinas) puikiai užpildo tiek paviršutinius, tiek ir giluminius plauko sluoksnius. Būtent todėl rezultatas yra ilgalaikis, ir net pasibaigus procedūros poveikiui, plaukų būklės pagerėjimas išlieka.

Priemonėse naudojamas organinis bioaktyvus keratinas, kuris yra išsaugojęs visas savo esmines naudingąsias savybes.


Gamintojas: Prancūzija.

PROCEDŪROS EIGA:

1. Ant drėgnų plaukų paskirstykite reikiamą kiekį KAPILISS giliai valančio šampūno. Šampūną naudokite 2 kartus. Po pirmo plovimo pašalinami modeliavimo priemonių likučiai bei kiti nešvarumai nuo plaukų. Antras plovimas reikalingas tam, kad atvertų plauko žvynelį ir jį paruoštų keratino procedūrai. Šampūną kruopščiai įmasažuokite ir nuskalaukite.

2. Šampūnu išplautus plaukus nusausinkite rankšluosčiu ir šiek tiek išdžiovinkite džiovintuvu, kad liktų nemažiau kaip 60% - 70% drėgmės ant plaukų.

3. Plaukus padalinkite į 4 dalis. Keratino priemonę pradėkite tepti nuo šaknų. Kiekvieną sruogą perbraukite šukomis, o tada teptuku paskirstykite keratino priemonę. Priemonę ant sruogos tepkite per du kartus: pirmiausiai nuo šaknų iki vidurio sruogos, o tada nuo vidurio sruogos iki galų. Iššukuokite šukomis ir įmasažuokite pirštais, kad priemonė giliau įsiskverbtų į plauką. Vidutinio ilgio bei storio plaukams reikalinga apie 60 ml Kapiliss Nr. 2 priemonės.

4. Užtepus visas sruogas, kurios įeina į vieną ketvirtį, plaukus šukuokite šukomis tol, kol priemonės beveik nebeliks ant šukų.

5. Keratinu ištepus visu plaukus, palikite 15min. Šildyti nereikia. Po 15min. išdžiovinkite plaukus džiovintuvu. PRIEMONĖS NENUSKALAUTI. Nustatykite didžiausią džiovintuvo temperatūrą. Džiovinimui dar naudokite apvalų šepetį. Šepečiu tempkite kiekvieną plauko sruogą ir prie pat laikykite džiovintuvą. Kiekvieną sruogą džiovinkite tol, kol visiškai išdžius.

6. Išdžiovinus plaukus reikalinga termo pagalba įvesti priemonę į giluminius sluoksnius. Naudokite tiesinimo žnyples su keramikinėmis plokštelėmis, 200C-220C laipsnių temperatūros (priklausomai nuo plaukų būklės). Tą pačią sruogą reikėtų tiesinti 3-4 kartus. 2-3 kartus greitai perbraukite su tiesinimo žnyplėmis, o 1 kartą lėtai perbraukite su tiesinimo žnyplėmis. Tą patį padarykite su visomis plaukų sruogomis. Tiesinimo žnyplių dėka yra uždaromas plauko žvynelis ir taip procedūra užbaigiama.

Rekomendacijos po procedūros:

1. Po procedūros 48val. rekomenduojama neplauti plaukų ir kuo labiau vengti drėgmės.

2. Jeigu yra poreikis galite papildomai naudoti tiesinimo žnyples.

3. Nerekomenduojama naudoti plaukų formavimo priemonių, neriškite plaukų.

4. Procedūros rezultatas išsilaiko 1-3 mėnesius, naudojant palaikančias priemones namuose. Palaikymui atlikti procedūrą 1-2 kartus per tris mėnesius.

Grožio profesionalams:

 • Jei užsakymo suma didesnė nei 50 € - pristatymas nemokamas.
 • Kainos profesionalams skiriasi nuo kainų svetainėje neprisijungus.

Jei norite:

 • prisijungti kaip profesionalas, matyti kainas profesionalams;
 • turėti savo vadybininką, kuris padėtų išsirinkti ir informuotų apie naujienas;
 • gauti geriausius pasiūlymus ir naujausią informaciją;
 • pirmieji sužinoti apie seminarus,
 • susisiekite: telefonu: +370 655 57895 arba rašykite info@proco.lt.
MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: