-27%

Natūralus kondicionierius dažytiems plaukams Restitutivo, 1000 ml

Dikson

Itališkos profesionalios plaukų priežiūros priemonės. Jau daugiau nei 50 metų Dikson padeda plaukų specialistams pasiekti geriausių rezultatų ir yra vertinamas klientų, kurie ieško kokybės.

Atstatomasis kondicionierius plaukams grąžina ilgai išliekančią spalva ir sveiką išvaizdą.

Prekės kodas: 24001843
15.90€   22.00€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Dažyti ir kitaip chemiškai veikiami plaukai reikalauja ypatingo dėmesio. Netinkamai prižiūrimi plaukai dažnai praranda spindesį, tampa nekontroliuojami, elektrinasi – „Everygreen“ plaukų priežiūros linija dažytiems plaukams – idealus balansas, jei norite apsaugoti plaukus ir grąžinti jiems drėgmę, sveiką išvaizdą, žvilgesį.

Atstatomasis kondicionieriaus tęsia šios linijos šampūno pradėtą darbą ir suteikia norimą rezultatą: plaukams grąžinama ilgai išliekanti spalva ir sveika išvaizda.

Veikliosios medžiagos: natūralus abrikosų aliejus, kraujažolė, bičių pienelis.

Natūralus abrikosų aliejus yra gausus sočiųjų ir nesočiųjų riebalų rūgščių: plaukai atgaivinami, saugomi, pabrėžiama jų spalva. Taip pat abrikosų aliejus veikia raminančiai, tinka jautrios galvos odos priežiūrai – ji nedirginama, neerzinama. 

Kraujažolės ekstraktas turi galvos odą raminančių, plaukus minkštinančių, stiprinančių savybių, tad ši veiklioji medžiaga padės ir tuomet, jei dažyti plaukai yra pažeisti, linkę slinkti.

Bičių pienelis, kurio sudėtyje gausu maistinių medžiagų, pavyzdžiui, flavonoidai, vitaminas A, vitaminas E, vitaminas B5, mineralinės druskos, veikia kaip stiprus antioksidantas, pasižymi raminamosiomis savybėmis.


Apie „Everygreen“ plaukų priežiūros priemones
100 % itališka „Everygreen“ plaukų priežiūros linija, sukurta savo darbą išmanančių profesionalų, papildys kiekvieno plaukų stilisto, kirpėjo ar savo plaukais ir gamta besirūpinančio kliento lentyną! Svarbiausia – išgrynintos produktų formulės, leidžiančios didžiuotis visa „Everygreen“ kosmetika:

- Visi ingredientai yra pažymėti natūralumo, organiškumo kokybės sertifikatais.
- Veikliųjų medžiagų sinergija leidžia plaukų priežiūros priemonėms veikti itin efektyviai, dėl to įvairios plaukų problemos (pleiskanos, slinkimas ir kita) išsisprendžia kur kas greičiau.
- Produktai yra:
Be SLS, SLES (natrio laureto sulfato). 
Be petrolato. 
Be silikonų. 
Be parabenų. 
Be pridėtinių spalvų.
Be kvapiklių, alergenų.

Išplaukite plaukus su atstatomuoju šampūnu Restitutivo.

Toliau naudokite kondicionierių. 

Reikiamą kiekį kondicionieriaus paskirstykite ant drėgnų plaukų. Palaikykite kelias minutes ir kruopščiai išplaukite.

Prieš naudojimą gerai suplakite.


MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: