• Plaukų augimą skatinantis koncentratas su vitamino B kompleksu, 12 ml

Plaukų augimą skatinantis koncentratas su vitamino B kompleksu, 12 ml

KV-1 ANTI-AGING BEAUTY

Ispaniškos profesionalios plaukų priežiūros priemonės plaukų specialistams padeda pasiekti geriausių rezultatų ir yra vertinamas klientų.

Koncentratas suteikia plaukams tankio, greitesnį jų augimą, bei slopina plaukų slinkimo veiksnius.

Prekės kodas: ESSE4694PL
22.00€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


„ACELERADOR del CRECIMIENTO“ - plaukų augimą skatinantis koncentratas yra skirtas pažadinti plaukų folikulus ir stimuliuoti jų biologinius procesus bei gerinti kraujotaką ir taip skatinti greitesnį plaukų augimą. 

Plaukų augimą skatinantis koncentratas ne tik suteikia plaukams tankio, bet ir slopina veiksnius, atsakingus už plaukų slinkimą.

Koncentrato efektyvumas pagrįstas 80 biologiškai aktyvių ingredientų (iš galvijų placentos ekstrakto), kurie stimuliuoja galvos odos kraujotaką ir gerina plauko folikulo apykaitą. Placentos proteinai stiprina plaukų šaknis ir stimuliuoja ląstelių vystymąsi, skatina sveikų stipresnių plaukų augimą, stabdo plaukų slinkimą, turi priešuždegiminį, imuninę sistemą stimuliuojantį poveikį.

Veikliosios medžiagos:

Hidrolizuotas keratinas: atstato plaukų kapiliarinę struktūrą, stimuliuoja plaukų augimą, atkuria galvos odos pusiausvyrą. Turi apsauginį ir regeneruojantį efektą. Maitina ir stiprina plaukus, atkuria jų gyvybingumą ir minkštumą.

Sojų ekstraktas: skatina fibroblastų dauginimąsi ir plaukų šaknų regeneraciją.

Vitamino E kompleksas: stimuliuoja plaukų folikulų veiklą ir regeneraciją. Taip pat tokoferolis (vitaminas E) aprūpina plauką maistingomis medžiagomis, skatina plaukų augimą.

Niacinamidas (vitaminas B3): būtinas sveiku plaukų augimui, kadangi pagerina galvos odos kraujotaką ir stimuliuoja plauko folikulo metabolizmą. Esant šio vitamino trūkumui sutrinka plaukų augimas, pasireiškia ankstyvas plaukų žilimas. Taip pat suteikiama antioksidacinė apsauga, suaktyvinanti odos ląstelių funkcijas, stimuliuojanti plaukų augimą.

Vitamino B kompleksas - turi atgaivinantį ir antiseborėjinį poveikį. B grupės vitaminai yra būtini sveikų plaukų augimui, kadangi pagerina galvos odos kraujotaką ir stimuliuoja plauko folikulo metabolizmą. Esant šių vitamino trūkumui sutrinka plaukų augimas, pasireiškia ankstyvas plaukų žilimas.

B komplekso vitaminai (B1, B2, A5, B6, B8)alaus mielių ekstrakto tai B grupės vitaminų, baltymų ir aminorūgščių šaltinis – padedantis puoselėti plonus plaukus. Intensyviai stiprina plaukus nuo šaknų iki pačių galiukų, skatina jų augimą, padeda atkurti sveiką plauko struktūrą.

Vitaminas B8 (inozitolis) - aktyvina galvos odos ląstelių funkcijas, stimuliuoja plaukų augimą ir mažina jų slinkimą.

DNR nukleorūgštys: skatina keratino sintezę.

Mikroelementai: Ca, Mg, Cu, Zn, K, F, kurie sumažina galvos odos metabolinį disbalansą.

Sudėtyje nėra jokių sulfatų ar parabenų. 

Kilmės šalis: Ispanija

Naudojimas:

1. Švelnia pašukuokite plaukus šepečiu ar atlikite švelnų galvos masažą nuo kaklo iki galvos priekio, kad pagerintume galvos odos kraujotaką bei įvertintumėte plaukų slinkimo problemą.

2. Išplaukite plaukus „ACELERADOR del CRECIMIENTO“ arba „Bulb Reactivator“ šampūnu. Plovimo metu atlikite gilų masažą (3 min.), kad švelniai pašalintumėte visus galvos odos ir plaukų nešvarumus. Įmasažavę, labai gerai nuskalaujame plaukus.

3. Lašinkite po lašą koncentrato ant galvos odos ir plaukų šaknų.

4. Padarykite lengvą galvos odos masažą, kad koncentratas geriau įsiskverbtų ir efektyviau pasiskirstytų. Koncentrato nuskalauti nereikia.

5. Toliau galite džiovinti ir formuoti plaukus.


Procedūros dažnumas, atsižvelgiant į problemos sunkumą:

A) Pradinis intensyvus mažiausiai 5 savaičių ciklas: viena savaitinė sesija. Priklauso nuo problemos sunkumo.

B) Palaikomosios procedūros: vienas seansas kas 3 savaites.

C ) Kada matomi rezultatai? - Jie turėtų būti matomi jau po pirmo mėnesio.


Grožio profesionalams:
  • Jei užsakymo suma didesnė nei 50 €, pristatymas nemokamas.
  • Kainos profesionalams skiriasi nuo kainų svetainėje neprisijungus.
Jei norite:
  • prisijungti kaip profesionalas, matyti kainas profesionalams;
  • turėti savo vadybininką, kuris padėtų išsirinkti ir informuotų apie naujienas;
  • gauti geriausius pasiūlymus ir naujausią informaciją;
  • pirmieji sužinoti apie Dikson, BeneXere, Malu Wilz, Epiladerm seminarus,
susisiekite: telefonu: +370 655 57895 arba rašykite info@proco.lt
MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: