Plaukai

Plaukai yra kiekvienos moters pasididžiavimas ir pagrindinis aksesuaras, nepriklausomai ar plaukai yra trumpi ar ilgi, garbanoti ar tiesūs, natūralūs ar dažyti plaukai. 

Kiekviena dailiosios lyties atstovė nuo seno stengiasi, kad jos plaukai būtų žvilgantys, stiprūs ir sveiki. Plaukams, kaip ir mūsų odai, reikalinga kruopšti plaukų priežiūra, tinkamai parinkta pagal plaukų tipą ar problemą: pažeisti plaukai, sausi plaukai, dažyti plaukai, šviesinti plaukai, garbanoti plaukai, riebaluoti plaukai, išsišakoję plaukų galiukai, pleiskanos, plaukų slinkimas, jautri galvos oda, sausa galvos oda, plaukų stiprinimas.

Sveikiems plaukams išlaikyti siūlomos šios plaukų priežiūros priemonės: šampūnai, kondicionieriai, plaukų kaukės, dažantys šampūnai ar dažanti plaukų kaukė, plaukų pilkintojas, serumas, aliejus plaukams, plaukų formavimo priemonės, ampulės plaukams, plaukų dažai ar kitos priemonės ir plaukų procedūros.

Gražūs plaukai, be tinkamos plaukų priežiūros, gali būti išlaikomi, jei pasirinkti tinkami, kokybiški plaukų formavimo prietaisai: plaukų džiovintuvas, garbanojimo žnyplės, plaukų tiesintuvai, šukos, šepečiai ir kita.

Proco.lt siūlomos plaukų priežiūros priemonės gali Jus nustebinti šiais pagrindiniais ingredientais ir veikliosiomis medžiagomis: alavijas (alijošius), aliejus plaukams (argano aliejus, arbatmedžio aliejus, kokosų aliejus, migdolų aliejus),  beta karotenas, glicerinas, hialurono rūgštis, kolagenas, jūros dumbliai, medus, placenta, konfermentas Q-10, keratinas plaukams.


RODYTI: 20 40