Natūralus šampūnas pažeistiems plaukams Rigenerante, 15 ml mėginukas

Dikson

Itališkos profesionalios plaukų priežiūros priemonės. Jau daugiau nei 50 metų Dikson padeda plaukų specialistams pasiekti geriausių rezultatų ir yra vertinamas klientų, kurie ieško kokybės.

Atkuriamasis šampūnas skatina plaukų regeneraciją, tad plaukams pamažu suteikiama reikiama drėgmė ir didesnė apimtis.

MĖGINUKAS 1 VNT.

Prekės kodas: 40001062
1.00€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Plaukus pažeisti, susilpninti, nualinti gali įvairūs veiksniai: tai prasta mityba, intensyvi saulė, netinkamų plaukų priežiūros produktų naudojimas, dažnas plaukų tiesinimas / garbanojimas, dažymas, taip pat plaukų šviesinimas. Svarbiausia suskubti ir tinkamai jais pasirūpinti – „Everygreen“ pažeistų plaukų linijos produktai ne tik grąžins plaukams žvilgesį ir sveiką išvaizdą, bet ir pasirūpins, kad ateityje minėti veiksniai plaukų nebevargintų.

Atkuriamasis šampūnas skatina plaukų regeneraciją, tad plaukams pamažu suteikiama reikiama drėgmė ir didesnė apimtis. Jei kartu su šampūnu naudosite šios linijos kondicionierių ir plaukų kaukę – pasieksite efektyvesnių rezultatų.

Veikliosios medžiagos: keratinas, alyvuogių aliejus, argano aliejus, augalų kamieninės ląstelės.

Keratinas ir alyvuogių aliejus, kurio sudėtyje yra vitaminas A, vitaminas E, nualintiems plaukams suteikia švelnumo, glotnumo, padeda gerinti pažeistų plaukų būklę. Taip pat keratinas skatina regeneraciją – plaukų augimą. Pamažu padidėja plaukų apimtis.

Argano aliejus giliai maitina, drėkina. Taip pat pažeistus plaukus saugo nuo laisvųjų radikalų daromo poveikio. Argano aliejus veikia kaip puikus antioksidantas, turi raminančių savybių – sudirgusi ar į išsausėjimą linkusi oda nebus alergizuojama, o plaukai taps sunkiau pažeidžiami.

Augalų kamieninės ląstelės skatina kolageno gamybą, padeda sustiprinti nualintus plaukus.


Apie „Everygreen“ plaukų priežiūros priemones

100 % itališka „Everygreen“ plaukų priežiūros linija, sukurta savo darbą išmanančių profesionalų, papildys kiekvieno plaukų stilisto, kirpėjo ar savo plaukais ir gamta besirūpinančio kliento lentyną! Svarbiausia – išgrynintos produktų formulės, leidžiančios didžiuotis visa „Everygreen“ kosmetika:

- Visi ingredientai yra pažymėti natūralumo, organiškumo kokybės sertifikatais.

- Veikliųjų medžiagų sinergija leidžia plaukų priežiūros priemonėms veikti itin efektyviai, dėl to įvairios plaukų problemos (pleiskanos, slinkimas ir kita) išsisprendžia kur kas greičiau.

- Produktai yra:

Be SLS, SLES (natrio laureto sulfato). 

Be petrolato. 

Be silikonų. 

Be parabenų. 

Be pridėtinių spalvų.

Be kvapiklių, alergenų.

Ant drėgnų plaukų paskirstykite reikiamą kiekį šampūno, švelniai įmasažuokite ir išskalaukite.

Jeigu reikia, pakartokite. Vėliau naudokite kondicionierių arba kaukę.


MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: