• Natūrali plaukų kaukė pažeistiems plaukams Rigenerante, 500 ml
-26%

Natūrali plaukų kaukė pažeistiems plaukams Rigenerante, 500 ml

Dikson

Itališkos profesionalios plaukų priežiūros priemonės. Jau daugiau nei 50 metų Dikson padeda plaukų specialistams pasiekti geriausių rezultatų ir yra vertinamas klientų, kurie ieško kokybės.

Atkuriamoji kaukė plaukams suteikia apimties, drėkina, nealergizuoja galvos odos, o atvirkščiai – ją ramina.

Prekės kodas: 24001831
13.90€   19.00€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Plaukus pažeisti, susilpninti, nualinti gali įvairūs veiksniai: tai prasta mityba, intensyvi saulė, netinkamų plaukų priežiūros produktų naudojimas, dažnas plaukų tiesinimas / garbanojimas, dažymas, taip pat plaukų šviesinimas. Svarbiausia suskubti ir tinkamai jais pasirūpinti – „Everygreen“ pažeistų plaukų linijos produktai ne tik grąžins plaukams žvilgesį ir sveiką išvaizdą, bet ir pasirūpins, kad ateityje minėti veiksniai plaukų nebevargintų.

Atkuriamoji plaukų kaukė, naudojama kartu su šios linijos šampūnu, plaukams suteikia apimties, drėkina, nealergizuoja galvos odos, o atvirkščiai – ją ramina.

Veikliosios medžiagos: alyvuogių aliejus, argano aliejus, keratinas, augalų kamieninės ląstelės.

Alyvuogių aliejus, kurio sudėtyje yra vitaminas A, vitaminas E, ir argano aliejus, suteikia plaukams švelnumo, prideda apimties. Taip pat argano aliejus pažeistus plaukus saugo nuo laisvųjų radikalų daromo poveikio, veikia kaip puikus antioksidantas, turi raminančių savybių – sudirgusi ar į išsausėjimą linkusi oda nebus alergizuojama.

Keratinas – natūraliai žmogaus organizme randamas baltymas, turintis regeneracinių savybių. Keratinas plaukams suteikia sveikesnę išvaizdą.

Augalų kamieninės ląstelės skatina kolageno gamybą, padeda sustiprinti nualintus plaukus.


Apie „Everygreen“ plaukų priežiūros priemones

100 % itališka „Everygreen“ plaukų priežiūros linija, sukurta savo darbą išmanančių profesionalų, papildys kiekvieno plaukų stilisto, kirpėjo ar savo plaukais ir gamta besirūpinančio kliento lentyną! Svarbiausia – išgrynintos produktų formulės, leidžiančios didžiuotis visa „Everygreen“ kosmetika:

- Visi ingredientai yra pažymėti natūralumo, organiškumo kokybės sertifikatais.

- Veikliųjų medžiagų sinergija leidžia plaukų priežiūros priemonėms veikti itin efektyviai, dėl to įvairios plaukų problemos (pleiskanos, slinkimas ir kita) išsisprendžia kur kas greičiau.

- Produktai yra:

Be SLS, SLES (natrio laureto sulfato). 

Be petrolato. 

Be silikonų. 

Be parabenų. 

Be pridėtinių spalvų.

Be kvapiklių, alergenų.

Ant drėgnų, šampūnu išplautų plaukų paskirstykite kaukę.

Palaikykite 3–5 min. ir nuskalaukite.

MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: