• Intensyviai plaukus atgaivinanti kaukė su ikrais Luxury Caviar, 500ml
-14%

Intensyviai plaukus atgaivinanti kaukė su ikrais Luxury Caviar, 500ml

Dikson

Itališkos profesionalios plaukų priežiūros priemonės. Jau daugiau nei 50 metų Dikson padeda plaukų specialistams pasiekti geriausių rezultatų ir yra vertinamas klientų, kurie ieško kokybės.

Intensyviai plaukus atgaivinanti kaukė su ikrų ekstraktu maitina bei puoselėja išsausėjusius, dažytus bei kitaip chemiškai nualintus plaukus.

Saugo plaukus nuo senėjimo. 

Prekės kodas: 24006032
23.90€   27.90€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Dikson Luxury Caviar intensyviai plaukus atgaivinanti kaukė su ikrų ekstraktu, CAVIAR COMPLEX ™ LS9747, oligopeptidais ir pūslėtųjų guveinių ekstraktu.

Kaukė atkuria pažeistus, dažytus bei kitaip chemiškai paveiktus plaukus.

Koncentruota formulė bei sinergetinis aktyvių komponentų veikimas suteikia šiam produktui išskirtinumo. Plaukai yra atkuriami bei puoselėjami. 

Veikliosios medžiagos: ikrai,  rusvieji dumbliai, oligopeptidai.

Ikrai - laikomi jaunystės šaltiniu dėl savo antioksidacinių savybių. 26% ikro sudaro proteinai, kurie yra gyvybiškai svarbūs odos ir plaukų ląstelių metabolizmui ir drėgmei palaikyti. Lipidai sudaro 14% ikro. Jie sutvirtina ir papildo natūralų plaukų lipidų sluoksnį, ko pasekoje sumažinamas plauko ir odos sausėjimas. Ikruose gausu mineralų: natrio, kalio, fosforo, magnio, ir kalcio, kurie padeda sutvirtinti plauką. Vitaminai D, A, E, B12 veikia kaip antioksidantas ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Rusvieji dumbliai - labiausiai vertinami dėl savo stipraus antioksidacinio poveikio bei B grupės vitaminų.

Oligopeptidai - Tai amino rūgščių grandinės. Jos turi plauko senėjimo procesus lėtinančių savybių. Apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir UV spindulių.

Kilmės šalis: Italija.


Geriausiam rezultatui pasiekti kaukę naudokite su kitais Dikson Luxury Caviar linijos produktais.

Rezultatą pajusite jau po pirmojo naudojimo, tačiau pilnam plauko struktūros atstatymui rekomenduojama atlikti pilną Dikson Luxury Caviar procedūros ciklą, t.y. 3 savaites. Kaukę reikėtų tepti 2 kartus per savaitę. 

Reikiamą kiekį kaukės užtepkite ant švarių, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Tolygiai paskirstykite ir įmasažuokite į plaukus.

Palaikykite bent 10 minučių, o tuomet kruopščiai išskalaukite.

Norimam rezultatui pasiekti, rekomenduojama kaukę naudoti 2 kartus per savaitę, ne mažiau kaip 3 savaites. Prieš džiovinant, patartina plaukus ištepti Dikson Luxury Caviar dvifaziu serumu. 

MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: