• Eksfoliacinis rūgščių kokteilis JESSNER

Eksfoliacinis rūgščių kokteilis JESSNER

K-SURGERY

Italų kompanija, kuri grožio rinkai pateikia veiksmingus ir saugius produktus, padedančius pasiekti geriausius veido ir kūno odos priežiūros rezultatus.

Skirtas plonoms, nežymioms raukšlėms, aknei, pigmentacijai, papilkėjusiai, seborėjinei ir dehidratuotai odai.

Prekės kodas: X2TLCW
Tik profesionalams
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Rūgštinis eksfoliacinis šveitiklis, sudarytas iš pieno rūgšties, salicilo rūgšties ir rezorcinolio, pasižymi efektyviomis šviesinamosiomis ir lyginamosiomis savybėmis, tinka net ir jautriai odai. 

Ši eksfoliacinė organiškų rūgščių procedūra naudojama negyvoms ląstelėms pašalinti iš ragenos sluoksnio ir taip skatinti greitesnę odos regeneraciją, taip pat nežymioms raukšlėms, aknei, pigmentacijai, papilkėjusiai, seborėjinei ir dehidratuotai odai.

Rūgščių kokteilio PH yra 2,5.

Veikimas odos sluoksniuose:

  • Labai paviršinis sluoksnis: seborėja, komedoniniai spuogai ir komedoninė-mikrocista.
  • Paviršinis sluoksnis: pirminis fotosenėjimas, paviršinės raukšlės.
  • Vidurinis sluoksnis: aknės randeliai, pigmentacijos sutrikimas (paviršitiniška ir vidutinė melasma/chloazma).

Veikliosios medžiagos: pieno rūgštis, salicilo rūgštis, rezorcinolis.

Pieno rūgštis yra organinė rūgštis, priklausanti alfa-hidroksi rūgštims, geriausiai veikia paviršiniuose odos sluoksniuose, daugiausiai epidermyje. Įsiskverbia į odą ir puikiai ją išvalo, suaktyvina odos ląsteles sparčiai regeneracijai, išsprendžia paviršinių spuogų, randų problemas bei išsiskiria odą šviesinančiu, intensyviai drėkinančiu poveikiu, mažina negilias odos raukšles ir odos šiurkštumą.

Salicilo rūgštis priklauso beta-hidroksi rūgštims, gerai tirpsta riebaluose, todėl palengvina raginio, paviršinio odos sluoksnio ląstelių nusisluoksniavimą, skatina jo atsinaujinimą, blokuoja laisvuosius radikalus, turi svarbių atstatomųjų savybių, daro antioksidacinį efektą, stimuliuoja kvėpavimo takus ir padidina odos struktūrinių baltymų - kolageno ir elastino - sintezę. Salicilo rūgštis mažina hiperpigmentaciją, aknės paliktus randelius, spuoguotumą, suteikia skaistinamąjį efektą, pasižymi priešuždegiminėmis, antimikrobinėmis savybėmis.

Resorcino monoacetatas, dar vadinamas rezorcinoliu, turi keratolitinį poveikį, kuris padeda sumažinti odos problemų, kaip aknė, požymius, lygina ir regeneruoja odą.

Eksfoliacinis rūgščių kokteilis „Jessner“ dar yra laikomas cheminiu pilingu (chemine eksfoliacija) dermatologiniais tikslais, nes turi fotosensibilizatoriaus savybes - fotocheminiu būdu sukuria cheminę kaitą odos molekulėse.

Gamintojas: Italija.


- Norėdami atlikti veido procedūrą, naudokite 1-1,5 ml priemonės, išsklaidykite teptuku. Priemonės laikymo laikas priklauso nuo kliento patiriamo jautrumo. Vidutiniškai 4-6 minutės, bet ne daugiau kaip 8 minutės. Kruopščiai nuplaukite šaltu vandeniu.

- Pajutus deginimą ar intensyvų paraudimą, nedelsiant kruopščiai nuplaukite šaltu vandeniu.

- Po procedūros patepkite apsauginiu kremu nuo saulės SPF+50 ir rekomenduojame naudoti maitinamąjį, raminamąjį ir drėkinamąjį kremą.

- Zonos: veidas, kaklas ir dekoltė.

- Protokolas: 3/4 sesijos 10/12 dienų tarpais.

- Venkite akių zonos ir gleivinės. Patekus priemonės į akis, nedelsiant jas praplaukite su bėgančiu šaltu vandeniu, palaikykite akis atmerktas po vandeniu, pašalinkite kontaktinius lęšius. Nenaudokite priemonės nėštumo ar maitinimo metu.

- Dirbant su šia priemone rekomenduojama mūvėti lateksines arba vienkartines PE pirštines.

Su eksfoliaciniu rūgščių kokteiliu galima pasiekti 3 odos gylio lygmenis:

- Pirmasis paviršutinis odos sluoksnis paveikiamas jau po pirmojo naudojimo, sukelia nežymų paraudimą ir odos lupimąsi sekančias 48-72 valandas.

- Antrąjį paviršutinį sluoksnį galima pasiekti per 2-3 pilingo sluoksnius. Matomas padidėjęs odos paraudimas, eritema (raudonė - odos paraudimas dėl uždegimo, paviršinių odos kraujagyslių). Per ateinančias 48 valandas oda pasirodys rausvai ruda, po to dar 2–4 dienas jausis odos lupimasis.

- Trečiasis vidurinis odos sluoksnis pasiekiamas per 3-4 pilingo sluoksnius, sukelia intensyvesnę eritemą, ženklų paraudimą ir pabalinimą. Per ateinančias 48 valandas oda pasirodys rausvai ruda, po to dar 2-4 dienas jausis odos lupimasis, kuris bus intensyvesnis nes su antruoju paviršutiniu sluoksniu.


Grožio profesionalams:

  • Jei užsakymo suma didesnė nei 50 €, pristatymas nemokamas.
  • Kainos profesionalams skiriasi nuo kainų svetainėje neprisijungus.

Jei norite:

  • prisijungti kaip profesionalas, matyti kainas profesionalams;
  • turėti savo vadybininką, kuris padėtų išsirinkti ir informuotų apie naujienas;
  • gauti geriausius pasiūlymus ir naujausią informaciją;
  • pirmieji sužinoti apie Dikson, BeneXere, Malu Wilz, Epiladerm seminarus,

susisiekite: telefonu: +370 655 57895 arba rašykite info@proco.lt

MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: