Vakuumo, radiodažnio ir kavitacijos aparatas veidui ir kūnui Vortex

Vakuumo, radiodažnio ir kavitacijos aparatas veido ir kūno procedūroms.

Norėdami sužinoti tikslų pristatymo laiką susisiekite:

tel. +3706 863 3663 arba el. paštu: info@proco.lt.

Prekės kodas: S30
1,200.00€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Liekninamasis daugiafunkcinis aparatas:

 • Veido odos pakėlimas
 • Stangrina odą ir mažina raukšles
 • Tvirtina ir formuoja dailesnes nugaros ir juosmens formas
 • Stangrina sėdmenis ir kojas
 • Veiksmingai pašalina riebalų perteklių
 • Pašalina iš organizmo daug toksinų
 • Greitas regeneracijos laikas
 • Aparato veikimas neinvazinis, be chirurgijos, be skausmo, be injekcijų
 • Aparatas naudoja mažai energijos ir aukštą dažnį, yra saugus ir efektyvus
 • Su naudingiausia 40 kHz ultragarsine kavitacijos sistema

1. Vakuumo ir radiodažnio antgalis: riebalų tirpinimas, limfos tekėjimo gerinimas, odos stangrinimas ir elastingumo gerinimas.

Vakuumas ir šiašiapolis radiodažnis sujungia 3D radiodažnio energijos ir neigiamo slėgio vakuuminės terapijos mechanizmą, kuris veikia natūralų kūno atsinaujinimą, naikina celiulitą, gerina kūno kontūrus ir stangrina odą. Taip pat vakuumo ir radijo dažnio procedūra gali skatinti medžiagų apykaitą audiniuose. Gali būti naudojama ant pilvo, šlaunų, rankų odos.

2. Kūno radiodažnio antgalis: kūno odos stangrinimas ir liftingavimas.

Integruotas su pažangiausia radijo dažnių technologija prietaisas gali tiesiogiai pasiekti giliai įsitaisiusias riebalų ląsteles. Procedūros metu riebalų ląstelių audinys gali generuoti trinties šilumą, padidinti vietinę temperatūrą ir pašalinti riebalų bei toksinų perteklių iš organizmo per prakaito liaukas, enterohepatinę kraujotaką ir limfą ir galiausiai pasiekti riebalų tirpinimo efektą. Taigi poveikis yra labai akivaizdus: gerinate kraujotaką, greitinate riebalų skaidymąsi, šalinate nereikalingas atliekas iš organizmo, stiprinate celiulito šalinimo efektą, veiksmingai gerinate areolinio audinio būklę, šalinate riebalus ir gerinate liekninamųjų produktų absorbciją.

3. 40K kavitacijos ir radiodažnio su infraraudonųjų spindulių šviesa antgalis: riebalų ląstelių šalinimas, riebalų deginimas.

Kavitacijos skleidžiama stipri 40000 HZ garso banga paveikia riebalų ląsteles ir sukelia trintį tarp riebalų ląstelių. Tai gali sukelti efektyvų kalorijų ir drėgmės suvartojimą riebalų ląstelėse ir sumažinti riebalų ląstelių dydį. Be to, dėl kavitacinės vibracijos gali atsirasti intensyvus riebalų ląstelių poveikis, kad jos akimirksniu sprogtų, sumažėtų riebalų ląstelių kiekis ir tokiu būdu būtų pasiektas riebalų pašalinimo poveikis. Tad pirmiausia naikindama riebalus ir skatindama kolageno regeneraciją, kavitacija (40000 HZ garso banga) gali padidinti radijodažnio efektyvumą, pagerinti kūno lieknėjimo rezultatus. Gali būti naudojama ant pilvo, šlaunų odos.

4. Veido radiodažnio antgalis: veido raukšlių mažinimas, stangrinimas, liftingavimas.

Tripolis veido pakėlimas - liftingo procedūra, saugiai ir veiksmingai pagerinanti odos sveikatą ir išvaizdą. Tripoliame veido pakėlime naudojamos technologijos, sukurtos medicinos ir fizioterapijos srityse, kad suaktyvintų natūralias odos chemines medžiagas, atsakingas už jos sveikatą ir gyvybingumą. Tripolis veido pakėlimas suteikia efektyvius ir tenkinančius estetinius rezultatus bei mažesnį šalutinio poveikio pavojų, palyginti su tradiciniu veido pakėlimu.

Tripolės veido radijo dažnio galvos jungiamasis elektrodas yra naudojamas perduoti radijo bangų energiją ir generuoti elektrinį lauką, kuris patektų į poodinius audinius per odos paviršių. Aukšto dažnio 450 kHz metu šis elektrinis laukas keičia savo poliškumą 450 000 kartų per sekundę. Reaguojant į greitą elektrodo pasikeitimą, keičiamos ir odos elektrinių dalelių kryptys. Iki to laiko natūralus poodinio audinio elektrinis pasipriešinimas juda ir sukuria šilumos energiją. Kadangi papiliarinis dermos kolagenas gali iš karto susitraukti, kai temperatūra svyruoja nuo 60 iki 70 Celsijaus laipsnių, po raukšlių mažinimo procedūros klientas gali iškart pajusti odos stangrinimo ir liftingo poveikį. Kai kolagenas gaminamas nuolat, odos papiliarinio dermos storis ir tankis gali padidėti, kad būtų mažinamos raukšlės, randeliai, atstatomas odos elastingumas ir blizgesys, oda taptų skaistesnė ir lygi.

Procedūra gali mažinti raukšles ir stangrinti odą, skaistinti ir švelninti odą, sutraukti poras, sumažinti pajuodusius paakius, akių maišelius ir varnos pėdas, suteikti sveiką toną pageltusiai odai, mažinti veido edemą, suteikti liftingo poveikį veido odai, pagreitinti odos regeneraciją.

Pagrindinis Vortex kavitacijos veikimo principas:

Su stipria kavitacijos galvute gali būti skleidžiama stipri 40000Hz garso banga, kad didžiausias greitis vibruotų riebalų ląsteles ir susidarytų daugybė vakuuminių oro kišenių riebalų ląstelių viduje ir išorėje, tvirtai paveiktų riebalų ląsteles, suskaidytų trigliceridą į glicerolį ir laisvasias riebalų rūgštys. Tada 1MHz radijo dažnio bangos yra naudojamos integruotajam gliceroliui ir laisvosioms riebalų rūgštims naikinti per hepatoenterinę cirkuliaciją. Galiausiai, norint nustatyti ir suveržti riebalus, naudojamas vakuuminis radijo dažnio ir energijos elektrodas. Fizikoje jis žinomas kaip „kavitacija“. Mikroporos intravertinis sprogimas ląstelėje ir išorėje gali paskatinti padidintą molekulinį judėjimą ir didesnį energijos lygį, o tai galiausiai sukels riebalų ląstelių plyšimą, kūno formavimo bei svorio metimo padarinius.

Kavitacinis radiodažnio aparatas suteikia labai efektyvias lieknėjimo procedūra, tačiau kaip ir bet kurioje svorio metimo programoje, norint palaikyti gerą organizmo būklę ir efektyvumą, būtina laikytis protingos dietos ir sveiko gyvenimo būdo.

Techninės savybės:

 • Šešių polių radiodažnio galva 
 • Keturių polių radiodažnio galva
 • Šešių polių radiodažnio ir vakuumo galva
 • 40KHz kavitacijos ir šešių polių radijo dažnio galva
 • Įtampa: kintama 100–240 V, 50Hz
 • Kavitacijos dažnis 40K Hz
 • Radiodažnis dažnis 1-3MHz
 • Spalvotas jutiklinis ekranas.
 • Patvirtinta CE.
 • Garantija: 1 metai

Kilmės šalis: Kinija

Naudojimosi instrukcija pridedama prie aparato.

Grožio profesionalams:

 • Jei užsakymo suma didesnė nei 50 € - pristatymas nemokamas.
 • Kainos profesionalams skiriasi nuo kainų svetainėje neprisijungus.

Jei norite:

 • prisijungti kaip profesionalas, matyti kainas profesionalams;
 • turėti savo vadybininką, kuris padėtų išsirinkti ir informuotų apie naujienas;
 • gauti geriausius pasiūlymus ir naujausią informaciją;
 • pirmieji sužinoti apie seminarus,

susisiekite: telefonu: +370 655 57895 arba rašykite info@proco.lt.

MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: