-24%

ADVANCED Valomasis ir regeneruojantis šampūnas su kamieninėmis ląstelėmis, 300 ml

KV-1 ANTI-AGING BEAUTY

Ispaniškos profesionalios plaukų priežiūros priemonės plaukų specialistams padeda pasiekti geriausių rezultatų ir yra vertinamas klientų.

Šampūnas nusilpusiems plaukams su obuolių kamieninių ląstelių ekstraktu, šilku ir daugelį vitaminų turinčiu kompleksu.

Stiprina ir apsaugo plaukų odelę, sumažina plaukų galiukų skilimą, regeneruoja ir atgaivina plaukus.

Prekės kodas: APC01
20.10€   26.80€
  pristatymas Lietuvoje ir į užsienį


Valomasis ir regeneruojantis šampūnas nusilpusiems plaukams su obuolių kamieninių ląstelių ekstraktu, šilko baltymų hidrolizatu, acai ekstraktu ir daugelį vitaminų turinčiu kompleksu, kuris stiprina ir apsaugo plaukų odelę, sumažina plaukų galiukų skilimą, suteikia plaukams lakumo, regeneruoja ir atgaivina plaukus.

Sudėtyje esančios obuolių kamieninės ląstelės garantuoja teisingą ląstelių dauginimąsi. Acai uogų ekstraktas suteikia plaukams pakankamai antioksidantų, kurie padės išvengti ankstyvos dažytų plaukų oksidacijos. Tai taip pat pagerina plaukų pigmentų kokybę ir priežiūrą.

Taip pat sudėtyje esantis šilkas, pasižymi puikiomis drėgmę surišančiomis savybėmis, suteikia papildomą drėkinimo priemonę, atstato plaukų išvaizdą ir jausmą. 

O prie viso to į sudėtį pridėjus didelį kiekį pantenolio, rezultatas gaunamas išskirtinis, nes šis provitaminas B5 apsaugo ir drėkina plaukus ir galvos odą. 

Taip pat šampūnas turi tam tikrų savybių, gautų iš kokosų ir alyvuogių aliejaus, siekiant atkurti ir apsaugoti natūralią hidrolipidinę plėvelę. Todėl šampūnas sudaro labai aukštą natūralios galvos odos barjero apsaugos laipsnį, užtikrinantį tinkamą jos funkcionavimą.

Šampūne esantys valikliai ir paviršinio aktyvumo medžiagos nėra agresyvios, tačiau valo kruopščiai.

Pagrindinės veikliosios medžiagos: 

Aliejinės kopūstpalmės sulčių milteliai (Acai uogų ekstraktas) - Acai uogos gausios antioksidantų, vitaminų ir mineralų išsaugo dažytų plaukų spalvą, apsaugo plaukus nuo ankstyvo senėjimo.

Pantenolis (provitaminas B5) – stiprina ir maitina plaukų folikulus, drėkina ir minkština plaukus, padeda galvos odai išlaikyti natūralų drėgmės balansą, apsaugo nuo plaukų slinkimo, pagerina plaukų elastingumą.

Hidrolizuotas šilkas - drėkina ir maitina plaukus, pagerina plaukų būklę ir jausmą.

Obuolių kamieninės ląstelės – pasižymi antioksidacinėmis saybėmis, turi teigiamos įtakos odos ir plaukų kamieninių ląstelių gyvybingumui, skatina plaukų ląstelių regeneraciją, padeda išsaugoti jaunatviškus ir gyvybingus plaukus bei atitolina ląstelių senėjimą. Skatina kolageno gamybą, padeda sustiprinti nualintus plaukus, reguliuoja plaukų drėgmės balansą, plaukai maitinami nuo plaukų šaknų iki pat galiukų.

Tokoferolis (vitaminas E) - aprūpina plauką maistingomis medžiagomis, skatina plaukų augimą.

Gamintojas: Ispanija

Šampūną tepkite ant drėgnų plaukų ir galvos odos. Pamasažuokite, palikite 2–5 minutes ir nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite vandeniu.

Norėdami gauti geresnių rezultatų, naudokite kitas linijos priemones.

Grožio profesionalams:

  • Jei užsakymo suma didesnė nei 50 €, pristatymas nemokamas.
  • Kainos profesionalams skiriasi nuo kainų svetainėje neprisijungus.

Jei norite:

  • prisijungti kaip profesionalas, matyti kainas profesionalams;
  • turėti savo vadybininką, kuris padėtų išsirinkti ir informuotų apie naujienas;
  • gauti geriausius pasiūlymus ir naujausią informaciją;
  • pirmieji sužinoti apie Dikson, BeneXere, Malu Wilz, Epiladerm seminarus,

susisiekite: telefonu: +370 655 57895 arba rašykite info@proco.lt

MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!
Palikite savo atsiliepimą: