Aparatai

Profesionali grožio salonų įranga leis reikiamas procedūras atlikti kokybiškiau ir sklandžiau. Aparatai veido procedūroms (darsonvalis, dermabrazija, deimantinė mikrodermabrazija ir jų aparatai, veido valymo prietaisas, dermaroleriai ir kiti aparatai) išvalys veido odą, suteiks jai skaistumo, sumažins poras, o aparatai kūno procedūroms (pavyzdžiui, kompresinės terapijos aparatas, elektrostimuliacijos aparatas, limfodrenažo aparatas ir kiti) padės sumažinti arba visai panaikinti odos problemas (celiulitas, strijos ir kita), stiprins raumenis, šalins toksinus, susikaupusius organizmo skysčius ir pan.

Įvairūs aparatai veido procedūroms gerina odos būklę, padeda spręsti tam tikras odos problemas, suteikia švytėjimo ir gaivumo. Pavyzdžiui, dermabrazija ar deimantinė mikrodermabrazija profesionaliai gali būti atliekama su specialiu aparatu, kurio pagalba bus išvalytas paviršinis odos sluoksnis ir komedonai. Darsonvalis – aukšto dažnio srovių aparatas, mažinantis poras, dezinfekuojantis veido odą, gerinama kraujo cirkuliacija, liaukų veikla. 

Asortimente yra šie ir kiti aparatai veido procedūromsveido priežiūros ultragarso aparatas, ultragarsinis veido valymo aparatas, veido valymo prietaisas, radiodažnio aparatas, ultragarsinė veido valymo mentelė, ultragarso aparatas koncentratų įvedimui, dermaroleriai ir kita.

Aparatai kūno procedūroms (pavyzdžiui, kompresinės terapijos aparatas, elektrostimuliacijos aparatas, limfodrenažo aparatas ir kiti) skirti įvairioms kūno odos problemoms mažinti, sveikatai gerinti. 

Pavyzdžiui, kompresinės terapijos aparatas yra puikus atliekant detoksikaciją, skatina toksinų pasišalinimą, mažina kūno riebalus, taip pat veikia kaip vakuuminis masažuoklis. Elektrostimuliacijos aparatas naikina riebalus ir stiprina raumenis – vienu metu stimuliuojama apie 10 raumenų grupių. Populiarusis limfodrenažo aparatas gerina limfos tekėjimą, šalina iš organizmo įvairius šlakus, toksinus, susikaupusius skysčius ir gerina medžiagų apykaitą. Visi aparatai kūno procedūroms yra profesionalūs, aukštos kokybės ir patikimi.

Kita grožio salonų įranga, tai kosmetologinė lempamanikiūro lempaveido garintuvas ir priedai, užtikrins, jog darbas bus atliktas profesionaliai, kokybiškai, atidžiai ir kruopščiai, o klientas – dar ilgai patenkintas efektyviu rezultatu.
RODYTI: 20 40