Alginatinės kaukės

Alginatinės veido kaukės yra populiarus odos priežiūros produktas, kurio pagrindą sudaro alginatas – natūrali medžiaga, išgaunama iš rudųjų dumblių. Šios kaukės yra žinomos dėl savo drėkinančių, raminančių ir atgaivinančių savybių. Štai kelios pagrindinės jų savybės ir naudos:

1. Drėkinimas: alginatai turi puikias vandens sulaikymo savybes, todėl alginatinės kaukės efektyviai drėkina odą, padeda išlaikyti drėgmės balansą ir užkerta kelią odos sausumui.

2. Odos raminimas ir atvėsinimas: šios kaukės turi raminančių savybių, kurios padeda sumažinti odos paraudimą ir sudirgimą. Tai ypač naudinga jautriai odai ar po agresyvesnių procedūrų, tokių kaip cheminis pilingas.

3. Odos atjauninimas: alginatinės kaukės padeda pagerinti odos elastingumą ir stangrumą, taip pat sumažina smulkių raukšlių atsiradimą, todėl oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė.

4. Detoksikacija ir valymas: šios kaukės padeda pašalinti nešvarumus ir toksinus iš odos paviršiaus, valydamos poras ir mažindamos odos blizgėjimą.

5. Lengvas naudojimas: alginatinės kaukės paprastai yra miltelių pavidalo, kuriuos reikia sumaišyti su vandeniu ar kitu aktyvatoriumi. Užtepus ant veido, kaukė sukietėja ir yra lengvai nuimama vienu sluoksniu, jos nereikia nuplauti.

Reguliariai naudojant alginatines kaukes, oda tampa pridrėkinta, elastinga ir sveika. Tai puiki papildoma priemonė bet kokio tipo odos priežiūros rutinoje.


Jei esate grožio srities profesionalas  registruokitės ir matysite tik Jums skirtas didmenines kainas!


RODYTI: 20 40