Baldai salonams

Profesionalūs ir kokybiški baldai salonams svarbūs kuriant grožio salono, kirpyklos interjerą, įvaizdį bei atmosferą. Tačiau baldai salonams ne vien turi būti gražūs ir stilingi: labai svarbu, kad jie būtų funkcionalūs, praktiški ir patogūs naudoti. 

Visa kirpyklų įranga, kurią rasite Proco.lt el. parduotuvėje, yra pritaikyta kasdieniam naudojimui. Pavyzdžiui, kėdės kirpykloms yra patogios ne tik klientui, bet ir profesionalui, kadangi lengvai galima nusistatyti kėdės aukštį ar atlošą. Kiekviena galvos plautuvė suprojektuota atsižvelgiant į tai, jog salonuose dažnai pravartu taupyti vietą. Įvairūs veidrodžiai (dvipusis veidrodis, sieninis veidrodis ir kita) gali būti montuojami skirtingose vietose, taip pat turi spinteles, integruotas lentynas ar LED apšvietimą. Meistro kėdė, vežimėliai, priedai, aksesuarai – pagalbinės darbo priemonės, suteikiančios papildomo komforto ir užtikrinančios, jog visi daiktai bus vietoje.

Barzdaskučiai nėra pamiršti – jei Jums reikia profesionalių baldų salonui, mes mielai rekomenduojame kokybiškus ir profesionalius atitikmenis. Baldai barberiams (Barber kėdės, registratūros stalas, veidrodžiai, įrankių dėklas, laukiamojo baldai ar rankšluosčių šildytuvai) – prabangūs ir modernūs baldai, papildantys Jūsų interjerą ir gerinantys darbo kokybę.

Kosmetologijos kabinetams galime rekomenduoti didelę įvairovę prekių: kosmetologinis gultas, vežimėliai grožio profesionalams, meistro kėdė, masažinis stalas, pedikiūro kėdė, manikiūro stalas ir kitos. Tai specializuoti baldai, kurių kokybe galite neabejoti. Dauguma jų yra elektriniai, daugiafunkciai, tad panaudosite kelioms procedūroms, su hidrauline valdymo sistema – lengvai reguliuojasi aukštis. Baldai grožio salonams patogūs tiek klientui, tiek grožio profesionalui.

Kita prekių grupė – laukiamojo baldai, kurie yra Jūsų įmonės vizitinė kortelė. Laukiamojo baldai, tai: registratūros stalai, lankytojų kėdės, minkštasuoliai, kavos staliukai, ekspozicinės lentynos, spintelės ir kita. Turime prekių, tinkančių prie modernaus, klasikinio ar retro salono stiliaus, tad renkatės Jūs!


RODYTI: 20 40