Mokymai / seminarai

PROCO AKADEMIJA - SEMINARŲ TVARKARAŠTISNaujas mokymų sezonas nuo rugsėjo mėnesio!

Platesnę informaciją apie ateinančius seminarus rasite čia.MOKYMŲ TVARKA

Mūsų tikslas - edukuoti kosmetologus, kirpėjus, kūno specialistus. Norime, kad grožio profesionalai niekada nenustotų domėtis savo srities naujovėmis, visada žengtų koja kojon su tendencijomis ir siektų kelti paslaugų kokybę rinkoje.

Jeigu Jums aktualu aukštos kokybės priemonės, efektyvios kosmetologinės aparatinės procedūros ir maksimaliai patenkintas klientas – tuomet mums pakeliui.

Savo kompanijoje turime ne vieną grožio srities profesionalą, kuris ne tik turi žinių, bet ir patirties savo srityje, kuria mielai pasidalintų su kolegomis.


Organizuojame kelių tipų mokymus:

1. Pristatymai;

2. Seminarai (gyvi / online);

3. Individualūs praktiniai mokymai;

Bet kurie iš šių mokymų gali būti organizuojami Jūsų siūlomoje erdvėje arba Savanorių pr. 277, Kaunas, Proco – grožio prekės salone.

The PR is the most significant piece of your portfolio since it is the guide your perusers will use to explore the remainder of the portfolio. In your PR, you will convince your perusers that they ought to comprehend different materials in the portfolio. For instance, you may remember for your portfolio a few segments of early work that you currently observe as imperfect and some later work wherein you have altogether enhanced those regions of your writing. In your PR, you can disclose to your perusers that they should see this here the relationship among those bits of writing, and you can persuade them through your own appearance on your writing that you comprehend your writing great and can see the improvements in your work. Without the PR, they won't realize that you consider one to be as imperfect and the different as great, and they won't know why you included them. Remember that your perusers will have up to sixty portfolios to peruse. Consequently, you have to ensure your entire portfolio — the PR and the going with supporting work — is efficient.


PRISTATYMAI

Šie mokymai tai susipažinimas su mūsų priemonėmis, kosmetologiniais aparatais. Trumpa produkcijos, sudedamųjų dalių apžvalga, informacija kada ir kaip naudoti, privalumai. Atsakymai į klausimus, bendradarbiavimo galimybių aptarimas. 

Būtinai iš anksto sutarkime dėl vizito!

Mokestis – nėra.


SEMINARAI

Kiekvieną mėnesį organizuojame bent po kelis seminarus, patenkinti skirtingų specialistų žingeidumą. Apie seminarus informuojame visus norinčius individualiai, skelbiame grozionamai.lt, PROCO ir PROCO Akademija Facebook puslapiuose bei mūsų puslapio Mokymai skiltyje.

Seminarai yra atviri, registruojasi visi norintys. 

Seminarai gali vykti gyvai arba online. Seminarų ir mokymų dalyviai gauna su mokymais susijusią padalomąją medžiagą. Nuotolinių mokymų dalyviai gauna seminaro video įrašą, kuris galioja 5 d.d. peržiūrai.

Mokestis – skelbiamas seminaro pranešime, kurį paprastai galima išleisti seminaro metu.

Net ir po seminarų teikiame konsultacijas iškilusiais klausimais.


INDIVIDUALŪS MOKYMAI

Tai mokymai, kurių metu Jūs galite ne tik sužinoti daugiau apie priemones, kosmetologinius aparatus ir jų funkcijas, bet ir praktiškai įsitikinti jų efektyvumu.

Šie mokymai tai ne tik teorinis supažindinimas su priemonėmis ir aparatais, bet ir procedūros, parodančiuos priemonių ir aparatinių funkcijų efektyvumą, galimybes ir naudą. Po šių mokymų Jūs būsite pilnai pasiruošę atlikti procedūras su mūsų priemonėmis ir kosmetologiniais aparatais, žinosite kiek priemonių reikia vienai procedūrai, už Jus paskaičiuosime procedūros savikainą bei galutinę procedūros kainą klientui.

Mokestis – 100Eur


Bendra tvarka dėl mokesčio:

1. Už mokymus apmokama iš anksto, pavedimu arba grynaisiais pinigais.

2. Be perspėjimo neatvykus į mokymus, pinigai nėra grąžinami, norint kitu metu atvykti į mokymus registracija ir apmokėjimas vyksta iš naujo.

3. Perspėjus ir neatvykus į mokymus, mokestis į kitą mokymų dieną gali būti perkeliamas tik vieną kartą.


Daugiau informacijos apie mokymus ir registracija:

Proco Akademija, + 370 614 06 986, mokymai@proco.lt
EPILIACIJA CUKRUMI. PLAUKELIŲ ATAUGIMĄ MAŽINANTI SISTEMA. VOKIETIJA. 


PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS. ITALIJA.

PROFESIONALI VEIDO KOSMETIKA. DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. VOKIETIJA.

     

PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS. PRANCŪZIJA.

PROFESIONALI VEIDO IR KŪNO KOSMETIKA. ITALIJA.