Mokymai / seminarai

PROCO AKADEMIJA – SEMINARŲ TVARKARAŠTISMokymai vyks per ZOOM platformą. 

Platesnę informaciją apie būsimus seminarus rasite čia.MOKYMŲ TVARKA

Mūsų tikslas – edukuoti kosmetologus, kirpėjus ir kūno specialistus. Norime, kad grožio profesionalai niekada nenustotų domėtis savo srities naujovėmis, visada žengtų koja kojon su tendencijomis ir siektų kelti paslaugų kokybę rinkoje.

Jeigu Jums yra svarbios ir aktualios aukštos kokybės priemonės, efektyvios kosmetologinės aparatinės procedūros ir maksimaliai patenkintas klientas – tuomet mums pakeliui.

Savo kompanijoje turime ne vieną grožio srities profesionalą, kuris ne tik teoriškai puikiai išmano savo sritį, bet ir turi ilgametės praktinės patirties, kuria mielai pasidalins su kolegomis.


Organizuojame kelių tipų mokymus:

1. Pristatymai;

2. Seminarai (gyvi / online);

3. Individualūs praktiniai mokymai.

The PR is the most significant piece of your portfolio since it is the guide your perusers will use to explore the remainder of the portfolio. In your PR, you will convince your perusers that they ought to comprehend different materials in the portfolio. For instance, you may remember for your portfolio a few segments of early work that you currently observe as imperfect and some later work wherein you have altogether enhanced those regions of your writing. In your PR, you can disclose to your perusers that they should see this here the relationship among those bits of writing, and you can persuade them through your own appearance on your writing that you comprehend your writing great and can see the improvements in your work. Without the PR, they won't realize that you consider one to be as imperfect and the different as great, and they won't know why you included them. Remember that your perusers will have up to sixty portfolios to peruse. Consequently, you have to ensure your entire portfolio — the PR and the going with supporting work — is efficient.

Bet kurie iš šių mokymų gali būti organizuojami Jūsų siūlomoje erdvėje arba „Proco“ salone Savanorių pr. 277, Kaunas.


PRISTATYMAI

Šie mokymai – tai supažindinimas su mūsų priemonėmis ir kosmetologiniais aparatais. Trumpa produkcijos, sudedamųjų dalių apžvalga, informacija kada ir kaip juos naudoti, priemonių privalumai. Pristatymų metu atsakoma į kilusius klausimus, aptariamos bendradarbiavimo galimybės. 

Būtinai iš anksto susitarkime dėl vizito!

Mokestis – nėra.


SEMINARAI

Kiekvieną mėnesį organizuojame bent po kelis seminarus, siekdami patenkinti skirtingų specialistų žingeidumą. Vedami įvairių tematikų seminarai apie kosmetologinių aparatų (radiodažnio, vakuumo, ultragarso, galvanikos, limfodrenažo, dermabrazijos, kavitacijos, deguonies terapijos) funkcijas, veido ir kūno procedūroms naudojamas priemones.

Apie seminarus informuojame visus norinčius individualiai, informaciją skelbiame grozionamai.lt svetainėje, PROCO ir PROCO Akademija „Facebook“ puslapiuose bei mūsų puslapio „Seminarai profesionalams“ skiltyje.

Seminarai yra atviri, registruotis gali visi norintys. Jie vyksta gyvai arba nuotoliniu būdu. 

Seminarų ir mokymų dalyviai gauna su mokymais susijusią medžiagą ir sertifikatą. Jei seminaras vyksta nuotoliniu būdu, mokymų dalyviai gauna 5 dienas galiojantį seminaro video įrašą.

Mokestis – 70 EUR (20 EUR galėsite išleisti kam norėsite: priemonėms, aparatams ir kt.).

Net ir po seminarų teikiame konsultacijas iškilusiais klausimais.


INDIVIDUALŪS MOKYMAI

Tai mokymai, kurių metu Jūs ne tik daugiau sužinosite apie konkrečias priemones, kosmetologinius aparatus ir jų funkcijas, bet ir praktiškai įsitikinsite jų efektyvumu.

Šie mokymai – tai ne tik teorinis supažindinimas su priemonėmis ir aparatais, bet ir praktinė procedūros demonstracija, atskleidžianti priemonių ir aparatinių funkcijų privalumus, galimybes ir naudą. Po šių mokymų Jūs būsite visapusiškai pasiruošę atlikti procedūras su mūsų priemonėmis ir kosmetologiniais aparatais, žinosite, kiek priemonių reikia vienai procedūrai. Už Jus paskaičiuosime procedūros savikainą bei galutinę procedūros kainą klientui!

Mokestis – 120 Eur


Apie lektores:

Giedrė Jurgelaitienė – kineziterapeutė, kosmetikė, LSU lektorė, biologijos krypties doktorantė, mokslinių straipsnių autorė, tarptautinių seminarų, konferencijų ir simpoziumų dalyvė, skaitanti paskaitas ir užsienio universitetuose. Tarptautinė darbo patirtis 5 žvaigždučių SPA, praktinė veikla – daugiau kaip 10 metų. Domėjimosi sritys ir atliekamos procedūros: veido ir kūno aparatinės procedūros, kūno įvyniojimas, klasikiniai ir ajurvediniai masažai.

Aistė Juočytė – kosmetologė, lektorė, „Simildiet“ profesionalios kosmetikos trenerė, turinti 6 metų patirtį su aparatinėmis ir neaparatinėmis procedūromis, rūgštiniais pilingais. Domėjimosi sritys ir atliekamos procedūros: veido valymai ultragarsu, rūgštiniai pilingai, senėjimą stabdančios procedūros, problematiškos veido odos priežiūra, dermabrazija, klasikinis-kosmetinis veido ir dekoltė masažas, limfodrenažinis kūno masažas.


Bendra tvarka dėl mokesčio:

1. Už mokymus apmokama iš anksto pavedimu arba grynaisiais pinigais.

2. Be perspėjimo neatvykus į mokymus, pinigai nėra grąžinami. Norėdami kitu laiku atvykti į mokymus, registracija ir apmokėjimas vyksta iš naujo.

3. Perspėjus ir neatvykus į mokymus, mokestis kitai mokymų dienai gali būti perkeliamas tik vieną kartą.


Daugiau informacijos apie mokymus ir registraciją:

Proco Akademija, + 370 614 06 986, mokymai@proco.lt
EPILIACIJA CUKRUMI. PLAUKELIŲ ATAUGIMĄ MAŽINANTI SISTEMA. VOKIETIJA. 


PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS. ITALIJA.

PROFESIONALI VEIDO KOSMETIKA. DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. VOKIETIJA.

     

PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS. PRANCŪZIJA.

PROFESIONALI VEIDO IR KŪNO KOSMETIKA. ITALIJA.