Baldai grožio salonams

Profesionaliai atliekamos grožio procedūros, pavyzdžiui, nugaros masažas, veido procedūros, kūno procedūros, manikiūras, pedikiūras, neįsivaizduojamos be aukštos kokybės baldų. Baldai grožio salonams prideda daug: tai priemonės, padedančios sukurti išskirtinį salono interjerą, klientui procedūros metu suteikti komfortą ir užtikrinti, jog jis norėtų sugrįžti. 

Funkcionalūs ir praktiški baldai grožio salonams palengvins kiekvieno specialisto darbą. Daugelis baldų yra reguliuojami, elektriniai, su hidrauline sistema.

Kosmetologinis gultas praverčia atliekant įvairias procedūras: veido procedūros, kūno procedūros, masažas, pedikiūras, tad šis dažnai naudojamas baldas privalo būti tvirtos konstrukcijos, patvarus ir praktiškas. Kosmetologinis gultas dažniausiai būna su ratukais, aukščio reguliavimo sistema.

Vežimėliai grožio profesionalams – lengvai valdomi, su patvariais ratukais, lentynomis. Vežimėliai itin praverčia, jei norite visus produktus ir priemones laikyti vienoje vietoje.

Meistro kėdė, masažinis stalas, pedikiūro kėdė ar manikiūro stalas – praktiški ir kokybiški baldai grožio salonams. Meistro kėdė yra kėdė be atlošo, su atlošu, kėdė ant ratukų – viskas viename. Profesionalus masažinis stalas, pedikiūro kėdė gali būti lengvai pritaikomi prie kiekvieno kliento: reguliuojamas aukštis, kojų, nugaros padėtis. Galiausiai, manikiūro stalas taip pat puikiai atlieka savo paskirtį ir yra ypač tinkamas grožio profesionalams.


RODYTI: 20 40