Kirpyklų įranga

Visa kirpyklų įranga, skirta profesionalams, vienoje vietoje – Proco.lt parduotuvėje. Aukštos kokybės kėdės kirpykloms, galvos plautuvė, veidrodžiai, meistro kėdė, kirpėjų vežimėliai, priedai, aksesuarai.

Jei nežinote, kokios kėdės kirpykloms yra tinkamos, rinkitės profesionalią produkciją, kuri patenkins visus Jūsų lūkesčius: bus praktiška, patogi, ilgaamžė ir stilinga. Kėdės kirpykloms gali būti įvairių spalvų, su apvaliu arba kvadratiniu stovu, modernaus ar klasikinio dizaino.

Kėdės kirpykloms dažnai būna pritaikytos naudoti prie galvos plautuvės. Rekomenduojama galvos plautuvė dažniausiai yra komplektuojama kartu su lankstoma plautuve, maišytuvu ir ištraukiamu kranu. Kiekvienam grožio salonui, kirpyklai ar vizažo kabinetui rekomenduojami veidrodžiai – su LED apšvietimu, integruotomis spintelėmis, lentynomis ir kita. Rinkitės tą, kuris labiau tinka: dvipusis veidrodis, sieninis veidrodis ar veidrodis, kurį galima montuoti prie atskiros kolonos. Rekomenduojama meistro kėdė, kirpėjų vežimėliai, priedai, aksesuarai leis susikurti patogią darbo aplinką, kai nereikės nuolat stovėti, o reikalingiausi įrankiai ir priemonės bus visai šalia.


RODYTI: 20 40