Makiažas

Kokybiškai atliktas makiažas – viena iš daugelio priežasčių savimi labiau pasitikėti. Profesionali kosmetika užtikrina, jog makiažas laikysis visą dieną, o oda bus tinkamai pasirūpinta. Kitos kosmetikos priemonės leidžia paslėpti tam tikras odos problemas (pavyzdžiui, pigmentinės dėmės, aknė) – užmirškite netobulumus.

Ieškote kosmetikos veidui? Asortimentą sudaro šios kosmetikos priemonės: įvairi kreminė pudra (mineralinė pudra, tonuojantis kremas, skystas makiažo pagrindas, makiažo fiksatorius – galutiniam rezultatui užtikrinti), biri, kompaktinė pudra (biri mineralinė pudra, kompaktinė pudra, fiksuojanti makiažą arba suteikianti švytėjimo efektą), maskuoklis (skystas, šviesą atspindintis maskuoklis) ir skaistalai.

Akims pabrėžti tinka kiekvienas rekomenduojamas blakstienų tušas, akių pieštukas, antakių pieštukas ar akių šešėliai. Kai kurios kosmetikos priemonės (vandeniui atsparus tušas, ilgai išliekantis blakstienų tušas, šešėlių bazė) yra fiksuojamosios, padeda makiažui išlikti ilgiau.

Profesionali lūpų priežiūra – tai lūpų balzamas, blizgesys, lūpų dažai, lūpų pieštukas – ne tik pamaitins sausas lūpas, bet ir suteiks joms išskirtinę išvaizdą. Taip pat svarbu, jog šios priemonės išlieka ilgiau – galėsite tiek gerti, tiek valgyti – lūpų dažai, blizgesys liks savo vietoje.

Ne mažiau yra svarbūs makiažo šepetėliai, kurie pasirūpina, jog makiažas atrodytų tvarkingas, o makiažo priemonės būtų paskirstytos tolygiai.


RODYTI: 20 40