Stebuklingasis alavijas – geriausias odos gelbėtojas vasarą

Stebuklingasis alavijas – geriausias odos gelbėtojas vasarą

Negalima išvengti fakto, kad ilgas buvimas saulėje, aukšta oro temperatūra neigiamai veikia mūsų odos būklę. Vasaros sezonas sukelia daugybę odos priežiūros problemų, dėl kurių oda tampa sausa, dehidratuota ir šiurkšti. Šiuo laikotarpiu mūsų odai reikia daugybės priemonių, kurios galėtų ją apsaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių. Nors yra įvairių ingredientų, kurie žada atlikti šį darbą, tačiau kas geriau gali apsaugoti odą, jei ne natūralus „stebukladarys“, jau spėjęs tapti paklausiausiu odos priežiūros ingredientu – alavijas.

Alavijas, dar kitaip vadinamas alijošiumi, yra vertinamas jau ne vieną tūkstantmetį. Senovės egiptiečiai šį augalą vadino „nemirtingumo augalu“, o Egipto karalienė Kleopatra jį vertino kaip nepakeičiamą grožio priemonę, kuri pamaitina ir nuramina odą. Šis itin vertingas ingredientas dėl unikalių savybių dažnai naudojamas ne tik grožio srityje, bet ir medicinoje – gerina virškinimą ir net stiprina imunitetą.

Alijošius yra vienas svarbiausių odos gelbėtojų, kurį būtina įtraukti į kasdienę odos priežiūros rutiną. Grynas ir natūralus alavijas turi vėsinamųjų savybių, kurios padeda drėkinti ir vėsinti odą net ekstremaliausiomis vasaros sąlygomis. Alavijo lapuose yra gelio-skysčio, kuris turtingas būtinų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, geriausiai prižiūrintis odą esant aukštai oro temperatūrai. 

Apsaugo odą nuo saulės poveikio ir nudegimų

Alavijas pasižymi raminančiomis ir apsaugančiomis savybėmis, todėl užtikrina odos apsaugą nuo saulės spindulių daromos žalos. Turėdamas antioksidantų, maistinių medžiagų ir natūralių skausmą malšinančių savybių, alavijas yra puiki priemonė, nuraminanti saulėje nudegusią odą. Be to, alavijo ekstraktas gali sumažinti ir odos lupimąsi dėl jame esančių antioksidantų ir vitaminų C bei E.

Giliai drėkina ir atgaivina sausą odą

Dėl gausaus prakaitavimo ir vandens netekimo vasarą mūsų oda tampa išties sausa ir šiurkšti. Alavijo sudėtyje yra maždaug 99 % vandens, todėl jis idealiai tinka sausai odai. Dėl drėkinamųjų savybių alavijas padeda išlaikyti minkštą, sudrėkintą ir glotnią odą. Jame esantys vitaminai A, C ir E maitina bei atjaunina odą ir leidžia lengviau pasisavinti deguonį – tai stiprina odos audinius.

Padeda mažinti odos problemas

Alavijas turi antibakterinių savybių, kurios sulaiko bakterijų dauginimąsi ir leidžia odai be stiprių cheminių medžiagų tinkamai atsinaujinti. Padeda kovoti su inkštirais, bėrimais ir spuogais bei sumažinti odos randelius ir raudonį, kurie dažnai lieka po aknės ar egzemos.

Kadangi alavijas yra visiškai natūralus ir nekenksmingas ingredientas, jis tinka visiems odos tipams, nesvarbu, ar tai sausa, riebi ar mišri oda.

Išbandykite mūsų rekomenduojamus Aloe Vera produktus su alaviju jau dabar!