Aktualijos

Nenuplaunami kondicionieriai – efektyvus išradimas laiko neturinčioms moterims?
Nenuplaunami kondicionieriai – efektyvus išradimas laiko neturinčioms moterims? Vis labiau populiarėjanti priemonė – nenuplaunamas kondicionierius plaukams. Tai tobulas produktas šiuolaikinėms užimtoms ir skubančioms moterims!
Top
Nauja
Stebuklingasis alavijas – geriausias odos gelbėtojas vasarą
Stebuklingasis alavijas – geriausias odos gelbėtojas vasarą Natūralus alavijas turi vėsinamųjų savybių, kurios padeda drėkinti ir vėsinti odą ekstremaliausiomis vasaros sąlygomis.
Top
Unikalus ir ypač vertinamas simondsijų aliejus – veidui, kūnui ir plaukams
Unikalus ir ypač vertinamas simondsijų aliejus – veidui, kūnui ir plaukams Simondsijų aliejus – vienas vertingiausių augalinių aliejų (vaškų), kuris ypač panašus į žmogaus odos išskiriamą aliejų (sebumą), todėl oda jį pasisavina kaip savo.
Top
„Superžvaigždė“ kosmetikoje – EDELVEISO ekstraktas
„Superžvaigždė“ kosmetikoje – EDELVEISO ekstraktas Edelveiso ekstraktas dėl savo unikalių apsauginių ir oksidacinių savybių padeda sumažinti odos jautrumą, efektyviai drėkina net giliausius odos sluoksnius.
Top
Detoksikacija – ne tik organizmo valymas
Detoksikacija – ne tik organizmo valymas Detoksikacija užtikrina odos ląstelių išsivalymą nuo nereikalingų ir toksinių medžiagų. Oda atrodo gaivi, skaisti ir atjaunėjusi, o plaukai žvilgantys ir sveiki.
Peptidai vs. biomimetiniai peptidai
Peptidai vs. biomimetiniai peptidai Didelio dėmesio sulaukusi naujiena – biomimetiniai peptidai, kurie be jokių injekcinių procedūrų odai suteikia botokso efektą ir natūraliai užpildo odos raukšles.
Darbas su limfodrenažiniu aparatu: kaip išsirinkti tinkamai?
Darbas su limfodrenažiniu aparatu: kaip išsirinkti tinkamai? Limfodrenažinis aparatas padeda išspręsti daugelį sveikatos ir grožio problemų, tačiau kaip išsirinkti tinkamiausia aparatą darbui iš gausios pasiūlos?
Veido priežiūra su šveicariškų obuolių kamieninėmis ląstelėmis!
Veido priežiūra su šveicariškų obuolių kamieninėmis ląstelėmis! Kamieninės obuolio ląstelės skatina odos regeneraciją, išlaiko jaunatvišką jos išvaizdą, o geriausia – atideda biologinius senėjimo procesus.
Sraigių sekretas brandžiai veido odai
Sraigių sekretas brandžiai veido odai Veido kremas su sraigių sekretu brandžiai veido odai! Sraigių sekretas (kitaip dar mucinas) ne tik drėkina odą, bet ir mažina raukšleles, lėtina senėjimo procesus.
Naujiena grožio pasaulyje – LED kaukės terapija
Naujiena grožio pasaulyje – LED kaukės terapija Jessica Alba, Kate Hudson ir Kourtney Kardashian socialiniuose tinkluose dalinasi procedūrų su LED kauke nuotraukomis ir teigiamu LED šviesos terapijos efektu.
Kas yra tikroji biorevitalizacija?
Kas yra tikroji biorevitalizacija? Susidomėjote biorevitalizacijos procedūra, randate daugybę pasiūlymų ir skirtingų kainų? Kaip išsirinkti tinkamą?
2018-2019 m. sezono depiliacijos cukrumi mokymai
2018-2019 m. sezono depiliacijos cukrumi mokymai Visus kosmetologus, norinčius tobulinti depiliacijos cukrumi žinias ir įgūdžius bei norinčius žengti pirmuosius žingsnius šioje srityje, kviečiame registruotis į mokymus!