Maisto papildai – grožio ir geros savijautos garantas

Maisto papildai – grožio ir geros savijautos garantas

Ne veltui sakoma, kad grožis ateina iš vidaus, todėl nesubalansuota mityba, stresas, mažas aktyvumas, per didelis kofeino, cukraus ar alkoholio vartojimas gali turėti įtakos išvaizdai. Suprastėjus savijautai, padidėjus nuovargiui ar atsiradus kitiems nemaloniems simptomams verta susirūpinti, ar organizmui pakanka visų būtiniausių vitaminų.

Prižiūrėdami odą, dauguma mūsų nepamirštame drėkinančių ar maitinančių kosmetikos priemonių. Be jokių abejonių, jos tikrai palaiko odos grožį, tačiau tikras sveikos odos šaltinis slypi vitaminuose ir mikroelementuose, kuriuos gauname kartu su maistu ar vartodami maisto papildus.


Maisto papildų nauda

Maisto papildai, vartojami reguliariai, gerina skilinėjančių ar slenkančių plaukų, lūžinėjančių nagų ar suglebusios, papilkėjusios odos būklę, mažina celiulitą ar gerina fizinę būklę. Vitaminai taip pat yra reikalingi siekiant palaikyti normalią organizmo veiklą, pripildyti jį naudingais elementais ir medžiagomis. 


Maisto papildai atlieka šias funkcijas:

   • aprūpina maistinėmis medžiagomis, kurių negauname su maisto produktais;

   • didina maistinių medžiagų kiekį, jei jų trūksta;

   • gerina odos kraujotaką, mažina raukšleles, suteikia odai švytėjimo;

   • gerina bendrą fizinę ir psichinę būklę.


Maisto papildai būna įvairių formų – tablečių, kapsulių ar skysti. Reikia pabrėžti tai, kad papildai nėra maisto pakaitalas, todėl neviršykite rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

Suteikite savo kūnui visas reikalingas medžiagas ir jis jums atsilygins skaisčia oda, stipriais nagais, žvilgančiais plaukais, dailiomis linijomis ir bendru fizinės ir psichinės būklės pagerėjimu.

Mūsų turimus papildus odai ir gerai savijautai rasite ČIA.