Enziminis šveitiklis: kas jis ir kaip naudoti?

Enziminis šveitiklis: kas jis ir kaip naudoti?

Svajojate apie švelnią veido ir kūno odą? Enziminis pilingas yra vienas greičiausių būdų susigrąžinti odos švelnumą, spindesį ir švytėjimą.


Kaip veikia enziminis šveitiklis? 

Enziminis (fermentinis) šveitiklis sudėtyje turi vaisių ar daržovių fermentų, kitaip – enzimų. Jie gali būti gaunami iš papajų, ananasų, moliūgų, granatų, ir kitų natūralių produktų. Enziminis šveitiklis be granulių veikia odos paviršiniame sluoksnyje, todėl momentinis jo efektas pastebimas iš karto. 


Pilingo privalumai:

• Efektyviai pašalina negyvas, besisluoksniuojančias odos ląsteles, tuo pat metu būdamas švelnus sveikoms odos ląstelėms. 

• Be šveitimo procedūros net geriausias kremas neįsigers ir neperteiks odai visų gerųjų savybių. Tik nušveista oda yra geriausiai pasiruošusi priimti kremą, serumą ar kitą priemonę.

• Kūno šveitimas tiesiog būtinas prieš depiliaciją. Šveitimo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, atsiveria plauko folikulas. Jeigu kenčiate nuo įaugančių plaukelių kojų, pažastų ar bikini zonoje – šveitimas pagelbės ir šiuo atveju. 


Ar enziminis šveitiklis tinka visiems? 

Enziminis šveitiklis yra saugus ir švelnus visiems odos tipams, jis nedirgina jautrios odos, taip pat nepalieka tempimo jausmo. 


Kaip naudoti šveitiklį?

Atrodo, kad viskas aišku ir paprasta? Vis tik norime priminti, kad odos šveitiklis turi būti naudojamas ne dažniau kaip kartą per savaitę. Šiuo atveju labai tinka posakis, jog tas, kas per daug, tas nesveika. Na, o naudoti juos reikėtų taip: drėgną veido ar kūno odą šveiskite sukamaisiais judesiais. Po to nuplaukite odą. Tokiu būdu pašalinamos negyvos odos ląstelės, skatinama mikrocirkuliacija, oda atjaunėja, įgyja elastingumo bei švelnumo. Paprasta ir malonu, o poveikis akivaizdus!


Atraskite enziminius šveitiklius ČIA.