Rūgštys, kurias galima naudoti ir vasarą!

Rūgštys, kurias galima naudoti ir vasarą!

Rūgštys, kurios tinka ir vasaros metu! Nors vyrauja nuomonė, kad vasarą reikėtų vengti rūgštinių procedūrų, yra keletas rūgščių rūšių, kurios yra saugios naudoti ir šiltuoju sezonu. Tik svarbu nepamiršti kas 4 valandas naudoti kremą nuo saulės.

Rūgščių kokteilis „Ferulico“, pH 2.4

Skirta žalingo aplinkos poveikio ar natūralaus senėjimo paveiktai, skaistumą ar švytėjimą praradusiai brandžiai odai. Tinkama jautriai, reaktyviai odai, su išsiplėtusiais paviršiniais kapiliarais. Šviesina, skaistina odą, efektyviai mažina tamsias dėmeles, valo poras, stipriai pagerina odos drėkinimą. 

Migdolų rūgštis „Mandelico“, pH 3.3

Rekomenduojama be tonuso, suglebusiai, elastingumą praradusiai ar fotosenėjimo paveiktai odai. Mažina ir reguliuoja sebumo gamybą, sutraukia poras, todėl ypač tinka spuoguotai, aknės kankinamai odai. Efektyviai mažina rožinės simptomus, išsiplėtusius kapiliarus, odos uždegimus. Suaktyvina ląstelių regeneraciją, mažina hiperpigmentaciją, dėmeles ir raukšles. 

Rūgščių kaukė „Argilac“, pH 5.5

Skirta jautriai, gležnai odai, ypač tinka jaunai odai, kuriai procedūra atliekama pirmą kartą. Be to, rūgštis tinkama paburkusių, patinusių paakių ar po akimis esančių „maišelių“ problemai spręsti. Drėkina, regeneruoja, mažina pigmentaciją, skaistina ir stangrina odą.

Rūgštis atraskite ČIA.