Inovatyvus odos atjauninimo metodas – deguonies mezoterapija

Inovatyvus odos atjauninimo metodas – deguonies mezoterapija

Deguonis yra be galo svarbus ne tik žmogui, bet ir odai. Su amžiumi deguonies lygis ląstelėse natūraliai mažėja, taip prarandamas odos elastingumas, pradeda formuotis mimikos ir gilesnės raukšlės. Taikant neinvazinę deguonies procedūrą, odą galima akivaizdžiai atjauninti ir pagražinti. 


Deguonies terapijos poveikis

Deguonies terapijos (mezoterapijos) procedūra atliekama be tiesioginio kontakto su oda. Juntamas tik lengvas ir maloniai vėsinantis masažinis odos paviršiaus spaudimas (deguonies srovė). Dėl specialaus antgalio veikliųjų medžiagų ir deguonies mišinys labai dideliu greičiu prasiskverbia į poodį. Oda atsinaujina iš vidaus ir atgauna natūralų stangrumą. Atliekant procedūrą reguliariai, giliausiuose odos sluoksniuose susidaro veikliųjų medžiagų atsargos, kurios stimuliuoja ląstelių dalijimąsi, gerina odos toną, suteikia spindesio ir sukuria botulino toksino efektą. Natūrali odos struktūra akivaizdžiai sutvirtėja, o raukšlių gylis sumažėja. 

Procedūra taikoma:

   • odai drėkinti;

   • pigmentacijai mažinti;

   • riebiai odai;

   • odos jautrumui mažinti;

   • odai stangrinti; 

   • esant fotosenėjimo požymiams;

   • pleiskanojančiai ar trūkinėjančiai odai.


Kokiai odai tinka deguonies terapija ir su kuo ji derinama?

Deguonies procedūra yra universali, todėl ją galima atlikti bet kokio amžiaus žmonėms ir tinka tiek veidui ir kūnui, tiek plaukams ir galvos odai.

Deguonies terapija taip pat puikiai tinka ir gali būti derinama su rūgštiniu šveitimu, mikrodermabrazija, mikroadatine ir ultragarso terapija.

Beje, ši procedūra neturi šalutinio poveikio, todėl galite drąsiai mėgautis deguonies mezoterapija be jokių injekcijų, o rezultatus matyti jau po pirmosios procedūros!


Deguonies terapijos aparatus galima rasti ČIA.