Slaptasis ginklas odai – veido serumas

Slaptasis ginklas odai – veido serumas

Jei norite papildyti odos priežiūros rutiną produktu, kuriame yra didelė ir galinga veikliųjų medžiagų dozė, veido serumas gali būti puikus sprendimas. Įdomu tai, kad drėkinamuosiuose kremuose dažniausiai būna iki 20 proc. veikliųjų medžiagų, o serumuose jų gali būti net iki 80 proc.!


Kas yra veido serumas? 

Veido serumai yra lengvi drėkikliai, kurių sudėtyje yra didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija nei įprastuose veido kremuose. Veido serumai, žinomi dėl savo veiksmingumo, veikia gilesniuose veido odos sluoksniuose, yra greitai įsisavinami ir dažnai naudojami sprendžiant įvairias odos problemas, pavyzdžiui, raukšlės, spuogai, išsausėjusi oda ir kt.


Veido serumo nauda

1. Drėkina odą. Kai oda yra labai išsausėjusi, vien drėkinamojo kremo gali neužtekti. Serumai su hialuronu atgaivina odą ir puikiai ją drėkina.

2. Mažina smulkias linijas ir raukšles. Veido serumai atlieka itin svarbų vaidmenį odos senėjimą stabdančioje priežiūros rutinoje. Rinkitės serumą, kuriame yra intensyviai drėkinančios hialurono rūgšties ar retinolio – jie gali padėti sumažinti raukšlių formavimąsi. 

3. Saugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Serumai, kurių sudėtyje yra tokių ingredientų, kaip vitaminas C, vitaminas E, ferulo rūgštis, žalioji arbata, padeda išvengti oksidacinės ultravioletinių (UV) spindulių žalos, kuri gali sukelti priešlaikinį odos senėjimą ir raukšles.

4. Kovoja su odos suglebimu. Brandi oda palaipsniui praranda drėgmę ir stangrumą, ypač jautriose vietose, pavyzdžiui, skruostikaulių ir paakių zonose. Norėdami išlaikyti drėgmę ir kovoti su odos suglebimu, rinkitės serumą, kuriame yra hialurono rūgšties.

5. Padeda prižiūrėti spuoguotą odą. Koncentruotos serumų veikliosios medžiagos lygina odą, mažina atsiradusius spuogelius, šviesina dėmeles ir veido paraudimus. Norėdami pagerinti spuoguotos odos būklę rinkitės serumą su salicilo rūgštimi ar retinoliu.


Veido serumų tipai

Yra 3 tipų serumai – vandeniniai, pagaminti vandens pagrindu ir aliejiniai. Pirmieji ir antrieji skirti drėkinimui, o tretieji – intensyviam odos maitinimui.

Vandeniniai serumai. Tai priemonės, kuriose visai nėra riebalinės dalies (aliejų), o jų pagrindą sudaro vanduo ar vandeniniai ekstraktai. Tokios priemonės skirtos intensyviam odos drėkinimui, todėl po jų būtina tepti kremą, kad veikliosios medžiagos būtų pasisavintos geriausiai. Kitu atveju vanduo nugaruotų nuo odos paviršiaus ir veiklioji medžiaga taptų praktiškai neveiksminga.

Vandens pagrindo serumai. Tai serumai, kurių didžiąją dalį sudėties sudaro vanduo, tačiau juose yra ir kitų nevandeninių komponentų (aliejų, glicerino, pantenolio ar sorbito). Nors šie veido serumai intensyviai drėkina odą, tačiau jau turi ir nedidelį apsauginį poveikį – odos maitinimo elementą, kuris neleidžia vandeniui ir veikliajai medžiagai visiškai išgaruoti. Po tokio serumo veido kremas yra rekomenduotinas, tačiau nebūtinas. 

Aliejiniai serumai. Tai kremo alternatyva, kuri yra gana sunkios konsistencijos. Naudojant aliejinį serumą, skirtą tik odai pamaitinti (aliejai nedrėkina odos), prieš tai reikia naudoti priemonę, kuri odą sudrėkintų. Maitinimas be drėkinimo yra bevertis!


Kaip tinkamai naudoti serumą? 

Pirmiausia, oda turi būti švari – nuplauta ir nusausinta. Jeigu odai nereikia specialios priežiūros, serumas įprastai naudojamas ryte ir vakare – tokiu būdu išsaugomas drėkinantis efektas, o aktyviosios medžiagos geriau įsisavinamos.

Nedidelė gudrybė – serumas yra veiksmingesnis, jei jį tepant oda yra švelniai masažuojama. Serumas dar geriau veikia po atlikto veido pilingo (šveitimo), kuris pašalina negyvas odos ląsteles, todėl serumas įsiskverbia šiek tiek giliau ir veikia dar intensyviau.


Atraskite mūsų rekomenduojamus veido serumus ČIA.