MACA ir JAMBU ekstraktai – puikūs ingredientai brandesnei odai

MACA ir JAMBU ekstraktai – puikūs ingredientai brandesnei odai

Maca – tai šakniavaisis, kilęs iš Peru Andų kalnų, augantis tik atšiauriame klimate. Maca arba kitaip peruvinė pipirnė žinoma kaip inkų auksas, nes jos šaknys jau daugiau nei 2000 metų vartojamos maistui ir taikomos liaudies medicinoje. Peruvinės pipirnės šaknys yra mažos, tačiau jose slypi ypatinga galia. Ši šakninė daržovė yra puiki priemonė norint palaikyti gerą organizmo ir odos būklę. 

Peruvinės pipirnės nauda odai:

1. Švytinti oda. Ypač vertinama maca šaknis, turtinga maistinių medžiagų ir mineralų, joje gausu vitamino C, kuris skaistina odą, kovoja su laisvaisiais radikalais, sukeliančiais įvairius neigiamus reiškinius – nuo odos pažeidimo iki uždegimo. Dėl sudėtyje esančių vitaminų D ir E peruvinės pipirnės ekstraktas padeda puoselėti odą ir gerinti kolageno sintezę. Ji tampa stangresnė, drėgnesnė, švelnesnė ir skaistesnė. 

2. Mažina odos senėjimo požymius. Maca ekstraktas gali būti naudojamas siekiant užkirsti kelią senėjimo procesams, aktyvinti sulėtėjusius procesus ir skatinti baltymų bei kolageno sintezę. Oda tampa švytinti ir atjaunėjusi.

3. Apsauga nuo saulės poveikio ir pigmentacijos. Ultravioletiniai saulės spinduliai odą gali kaip reikiant pažeisti, jei ji nebus apsaugota. Saulės spinduliai gali sąlygoti ankstyvesnį raukšlių atsiradimą, sukelti hiperpigmentaciją. Maca ekstraktas geba apsaugoti odą nuo neigiamo spindulių poveikio ir mažinti hiperpigmentacijos požymius.

Vis tik svarbu atkreipti dėmesį, kad įprastos apsaugos nuo saulės maca ekstraktas negali pakeisti, todėl būdami saulėje visada naudokite apsauginę priemonę nuo saulės su SPF.


Jambu – tai augalas, augantis Pietų Amerikos džiunglėse, dar žinomas kaip daržinė gailutė. Jambu ekstraktas laikomas saugia ir natūralia alternatyva botoksui.

Jambu ekstraktas labiausiai žinomas dėl gebėjimo mažinti raukšleles. Kasdienį gyvenimą lydi daugybė skirtingų emocijų, sukeliančių begalę veido raumenų mikrosusitraukimų. Jambu ekstraktas, kuriame yra didelė spilantolio koncentracija, slopina nuolatinius raumenų susitraukimus ir taip akivaizdžiai sumažina raukšlių formavimąsi ir mimikos linijas ant kaktos, aplink lūpas ar erzinančias varnų pėdas aplink akis. Rezultatas – lygi ir atjaunėjusi oda.

Priemones, papildytas maca ir jambu ekstraktais, rasite ČIA.