Ypač vertinamos alginatinės kaukės – veiksminga priemonė visų tipų veido odai

Ypač vertinamos alginatinės kaukės – veiksminga priemonė visų tipų veido odai

Alginatinės veido kaukės dėl neprilygstamų savybių nuo seno yra mėgstamos moterų, kurios itin rūpinasi savo veido oda. Ir tai nieko nestebina – šios kaukės yra viena veiksmingiausių odos priežiūros priemonių.


Kas yra alginatinės veido kaukės?

Veido kaukės atlieka ne vieną svarbią funkciją: giliai valo odą ir pašalina nešvarumus, kosmetikos likučius ir negyvas ląsteles, prisotina odą vitaminais, mikroelementais, drėkina, maitina, ramina ir tonizuoja odą. 

Alginatinės kaukės – tai miltelių pavidalo kaukės, gaminamos iš jūros dumblių. Alginatinę veido kaukę užtepus ant veido, ji greitai virsta gumą primenančia vėsia kauke, kuri sukuria orui ir drėgmei nepralaidžią plėvelę. Tokiu būdu oda pasisavina daug daugiau veikliųjų medžiagų, nei naudojant įprastą kaukę veidui. 


Kaip veikia alginatinė kaukė?

Alginatinės nulupamos kaukės veidui geba kaskart nustebinti puikiu rezultatu priklausomai nuo veikliųjų medžiagų derinio ir suteikiamo poveikio: mažina raukšleles, drėkina, stangrina, vėsina, skaistina ar ramina odą, didina elastingumą, sutraukia poras. Oda tampa minkšta ir švytinti. Šio tipo veido kaukės detoksikuoja odą, todėl yra puiki prevencinė priemonė, užkertanti kelią odos senėjimo procesams.

Dumblių kaukė gali būti tepama ir kaip užbaigiamoji procedūra po aparatinių procedūrų, norint sumažinti odos sudirgimą ir nuraminti odą.


Kaip geriausiai naudoti alginatinę kaukę?

Alginatinės kaukės ypač dažnai naudojamos SPA centruose ar kosmetologijos kabinetuose, tačiau šią priemonę galima nesunkiai pasigaminti ir naudoti namuose.

Pirmiausia, labai svarbu, kad prieš tepant kaukę oda būtų švariai nuvalyta – neturi būti likę makiažo ar kosmetinių priemonių likučio. Norint pasiekti dar geresnių rezultatų, rekomenduojama odą nušveisti. Tuomet galima tepti įvairius serumus, kremus ar kremines, gelines kaukes, tinkančias Jūsų odai.  Kitas žingsnis – sumaišyti alginatinę veido kaukę ir ją nuosekliai užtepti ant veido. Palaukite, kol kaukė išdžius (ji taps nelipnios konsistencijos) ir po 20 min. nulupkite.

Alginatinė kaukė sustiprina bet kokios priemonės, esančios po ja, poveikį ir padeda veikliosioms medžiagoms įsiskverbti giliai į odą. Taip bus pasiekti geriausi rezultatai.

Nepaisant to, kad alginatinės veido kaukės yra saugios ir hipoalergiškos, jūros dumbliams ir jūros gėrybėms alergiškiems žmonėms pirmiausia patartina išbandyti šias kaukes ant rankų odos. Kaukės negalima tepti ant atvirų žaizdų, nerekomenduojama naudoti vėžiu sergantiems ar lėtinių ligų turintiems asmenims.


Išbandykite alginatines kaukes jau dabar! Jas rasite ČIA.