Bakučiolis – saugi ir natūrali alternatyva retinoliui

Bakučiolis – saugi ir natūrali alternatyva retinoliui

Retinolis yra vitamino A darinys – svarbus senėjimą stabdantis odos priežiūros ingredientas, kuris didina kolageno ir elastino kiekį odoje. Tačiau jis gali dirginti odą ir sukelti alergines reakcijas. Todėl vietoje jo galima naudoti natūralų retinolio pakaitalą – bakučiolį.

Kas šis gėris?

Bakučiolis – tai ekstraktas, gaunamas iš Psoralea Corylifolia augalų sėklų (vadinamų babchi) ir lapų. Šis augalas pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis, todėl jau šimtmečius plačiai naudojamas Indijos ajurvedoje ir Kinijos tradicinėje medicinoje kaip odos nuraminimo ir gydymo priemonė.

Kadangi visame pasaulyje sparčiai populiarėja natūraliais sprendimais paremta odos priežiūra, šis galingas augalinės kilmės ingredientas grožio pasaulyje jau spėjo išsikovoti didžiulį populiarumą ir visuotinį pripažinimą.

Koks bakučiolio poveikis?

Bakučiolis veiksmingai skatina kolageno gamybą, todėl sumažėja odos senėjimo požymiai, pvz., raukšlės, pigmentinės dėmės ar odos blyškumas, ir padidėja jos elastingumas. Bakučiolis skatina odos ląsteles greičiau gaminti kolageną ir paspartina ląstelių regeneracijos procesus, todėl jos sparčiau atsinaujina. Dėl šio poveikio oda tampa elastingesnė ir stangresnė. 

Nors bakučiolis pasižymi panašiomis savybėmis kaip retinolis, tačiau yra švelnesnis odai, jos nedirgina ir nesukelia tokio šalutinio poveikio. Tyrimų duomenimis, bakučiolis mažiau dirgina odą ir kelia gerokai mažesnę šalutinių poveikių, tokių kaip odos paraudimas arba pleiskanojimas, riziką.

Kas gali naudoti bakučiolį?

Bakučiolis gali būti daug saugesnė alternatyva iki tol retinolį odos priežiūrai naudojusiems žmonėms, kurie turi jautrią odą, aknę, hiperpigmentaciją arba nori atjauninti odą ir sulėtinti jos senėjimą. Taigi, jis yra saugus visiems odos tipams! Be to, tai puikus pasirinkimas tiek veganams, tiek natūralią grožio priežiūrą norintiems propaguoti vartotojams.

Atraskite priemones su bakučioliu ČIA.