Tirpalai, geliai aparatinėms procedūroms

Proco.lt kosmetologinių priemonių rekomendacijos aparatinėms funkcijoms:

  • Deguonies terapija: rekomenduojami naudoti specialiai deguonies procedūroms skirti 62V, 63V ir 52C veido ir kūno serumai. Taip pat galima naudoti Malu Wilz veido koncentratus ampulėse ir kitus serumus, tačiau jie turi būti ne itin klampūs, kitu atveju yra rizika užkimšti purškimo pistoletą (pistoletų purškimo galvutės skiriasi). Serumus galima maišyti, taip juos praskiedžiant ar padidinant klampumą.
  • Hidrodermabrazija (Hydra Facial): į aparatų A, B, C ir jei yra D talpas rekomenduojama pilti specialius skirtingiems veido tipams skirtus tirpalus, taip pasieksite geresnį procedūros efektą. Viena talpa dažniausiai būna skirta vandeniui ar specialiam dezinfekciniui skysčiui, kuriuo būna išvalomos aparato šlangutės.
  • Radiodažnis, termoliftingas, kavitacija: veido procedūroms galima naudoti įprastus ultragarso gelius, o kūno procedūrų geresniems rezultatams pasiekti rekomenduojami specialūs skirtingų poveikių kūno geliai, kurie yra pritaikyti įvairioms aparatinėms funkcijoms.
  • Sonoforezė, ultragaras: šioms funkcijoms galima naudoti tiek ultragarso gelius, tiek Malu Wilz veido koncentratus ampulėse ar kitus veikliųjų medžiagų koncentratus, 14V hialurono koncentratą. Taip pat galimi naudoti ir kiti veido serumai, tačiau būtina atkreipti dėmesį, kad jie nebūtų dvifaziai, aliejinio pagrindo ir sudėtyje neturėtų aliejų.
  • Mezoterapija, elektroporacija: šioms funkcijoms galima naudoti įvairius mezoterapinius kokteilius ir monokomponentus.
  • Vakuumas: rekomenduojami specialūs skirtingų poveikių kūno geliai, kurie yra pritaikyti įvairioms aparatinėms funkcijoms.

RODYTI: 20 40