Natūrali plaukų kosmetika su prebiotikais "GALLINÉE"

Mūsų odą sudaro milijardai bakterijų, grybelių ir virusų, kurie reikalingi tinkamam odos funkcionavimui. Ši nematoma mikroorganizmų ekosistema vadinama odos mikrobiomu.

Dėl greito gyvenimo būdo, neigiamų aplinkos veiksnių šis mikroorganizmų balansas sutrinka, sumažėja gerųjų bakterijų kiekis. Tai lemia įvairias odos problemas: uždegiminius odos procesus, bėrimus, paraudimus, formuojasi priešlaikinio senėjimo požymiai, aknė, egzema ar rožinė.

Šiuolaikiniais moksliniais tyrimais atrastas būdas, kaip kosmetikos priemonėse panaudoti gyvąsias bakterijas (probiotikus), kurios padėtų atstatyti tinkamą odos pusiausvyrą ir sumažintų odos problemas.

Šios gyvosios bakterijos geriausiai veikia kartu su prebiotikais (medžiagos, suteikiančios maistinių medžiagų probiotikams) ir postbiotikais (negyvos gerųjų bakterijų medžiagos, atliekančios gana panašias funkcijas kaip ir probiotikai).

Apie GALLINÉE kompaniją ir produktus

„Gallinée“ yra odos ir plaukų priežiūros kompanija, kurianti natūralias ir ekologiškas kosmetikos priemones su inovatyviu prebiotikų, probiotikų ir postbiotikų kompleksu, kuris skatina gerųjų bakterijų veiklą ir palaiko natūralią odos mikrobiomo įvairovę.

Visi „Gallinée“ produktai yra sudaryti iš natūralių ingredientų ir pagaminti taip, kad atitiktų optimalų odos ir mikrobiomo pH. Grožio priemonės dermatologiškai patikrintos, todėl tinka net ir jautriausiai odai.


Šioje kategorijoje prekių nėra.