Natūrali daniška veido kosmetika su probiotikais "BAK"

Kas yra mikrobiomas ir probiotinė odos priežiūra?

Odoje esančios bakterijos, grybeliai ir virusai sudaro nematomą ekosistemą, kuri vadinama odos mikrobiomu. Dėl neigiamo aplinkos poveikio, per dažno odos valymo ir šveitimo, besaikio įvairių produktų naudojimo natūralus odos mikrobiomas gali sutrikti ir atsirasti disbalansas. Oda tampa sausa, sudirgusi, niežtinti ir paraudusi, formuojasi spuogai.

Veiksmingas ir visiškai natūralus būdas subalansuoti ir išlaikyti sveiką mikrobiomą yra probiotikų naudojimas. Tai gyvi mikroorganizmai, kitaip – gerosios bakterijos, kurios geba atkurti odos pusiausvyrą:

  • gamina sveikus metabolitus (medžiagas, būtinas organizmui tinkamai funkcionuoti), stiprinančius odos imuninę sistemą;
  • aktyviai kovoja su blogosiomis bakterijomis;
  • prisitaiko prie kenksmingų bakterijų, stabdo jų augimą.


Apie BAK produktus

Lactobio kompanijos mokslininkai įkvėpimo semiasi iš gamtos ir siekia atrasti efektyviausius sprendimus, kurie padėtų žmonėms tinkamai ir, svarbiausia, saugiai pasirūpinti oda. Priemonės skirtos probleminei, kuperozinei ar atopinei odai, kurią vargina aknė, sausumas, bėrimai. Visos BAK grožio priemonės yra natūralios ir ekologiškos, sukurtos be chemijos, kvapiklių ir konservantų, o gerosios bakterijos yra kruopščiai parinktos dėl jų unikalių gebėjimų stiprinti ir atkurti odos mikrobiomą. Tausokime ir mylėkime ne tik gamtą, bet ir savo odą!


Šioje kategorijoje prekių nėra.