„Superžvaigždė“ kosmetikoje – EDELVEISO ekstraktas

„Superžvaigždė“ kosmetikoje – EDELVEISO ekstraktas

Grožio pasaulyje vis labiau populiarėja Pirėnų, Alpių ir Himalajų kalnuose auganti reta gėlė – Edelweiss. Dėl savo unikalios formos, panašios į žvaigždę, šis augalas dažnai vadinamas „Kalnų karaliene“ ir yra ypač saugomas. Iš gėlės žiedlapių gaunamas ekstraktas jau seniai naudojamas kaip liaudies vaistas nuo skrandžio skausmų, kvėpavimo ir odos problemų. 

Pastaruoju metu edelveiso ekstraktas (dar vadinamas Leontopodium alpinum arba Alpine liūtpėde) vis dažniau naudojamas kosmetikoje – dėl savo unikalių apsauginių ir oksidacinių savybių jis padeda sumažinti odos jautrumą, efektyviai drėkina net giliausius odos sluoksnius, turi raminančių ir priešuždegiminių savybių, kovoja su oksidaciniu stresu (tarša, UV spinduliais ir kt.).

Dėl daugybės Edelweiss augalo privalumų ekstraktas tapo kosmetikos „superžvaigžde“ ir buvo įtrauktas į patentuotos medžiagos Majestem™ sudėtį, kuri 2016 m. pelnė kosmetikos „Silver Green“ apdovanojimą. Taigi kuo dar naudingas šis ekstraktas?

Galingas antioksidantas nuo senėjimo

Edelveiso ekstraktas yra sudarytas iš didelio kiekio antioksidantų, kurie intensyviai kovoja su laisvaisiais radikalais – tai kenksmingi junginiai, pažeidžiantys ląsteles ir išryškinantys odos raukšles bei pigmentines dėmes, oda greičiau sensta. Kadangi ekstraktas veikia dvigubai efektyviau nei vitaminas C, jis pasaulyje vertinamas kaip vienas geriausių natūralių ingredientų, stabdančių priešlaikinius senėjimo procesus.

Apsauga nuo saulės

Unikali augalo savybė yra jo sugebėjimas apsisaugoti nuo UV spindulių – maži plaukeliai ant žiedlapių apsaugo gėlę nuo kenksmingo saulės poveikio. Tokią pačią funkciją edelveiso ekstraktas atlieka ir žmogaus organizmui – padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeliamų ląstelių pažeidimų, įskaitant ankstyvą senėjimą ir odos vėžį.

Natūralus antibakterinis ginklas

Edelveiso ekstraktas saugo odą nuo kenksmingų bakterijų, kurios gali sukelti odos infekcijas ar net rimtesnes odos ligas. Antibakterinis edelveiso poveikis yra dar viena svarbi priežastis, kodėl jis taip vertinamas grožio pasaulyje.

Gerina kraujo cirkuliaciją

Kraujagyslės suteikia odai būtinų maistinių medžiagų, kurios yra ypač svarbios odos sveikatai. Kuo lėtesnė cirkuliacija, tuo mažesnė odos ląstelių regeneracija. Rezultatas – odos senėjimas. Edelveiso ekstraktas vaidina svarbų vaidmenį gerinant kraujotaką ir greitinat odos ląstelių dauginimąsi.

Norint, kad oda geriausiai pasisavintų puikiąsias ekstrakto savybes, rekomenduojama odos priežiūros produktus su edelveiso ekstraktu naudoti reguliariai ir įtraukti juos į kasdien naudojamų priemonių sąrašą.

Mūsų produktus su edelveiso ekstraktu galite rasti čia.